UZUNMUSTAFA MAHALLESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Düzce Belediyesi şehir merkezinde bulunan mahallelere yönelik çevre düzenleme ve bakım çalışmalarına hız verdi. Ekipler, bu çerçevede Uzunmustafa Mahallesinde düzenleme çalışması gerçekleştirdi.

UZUNMUSTAFA MAHALLESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ
19.12.2023 - 14:08
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ortaklığında sürdürülen çalışma doğrultusunda şehir merkezinde bulunan mahallelerde düzenleme ve yapılandırma işlemlerine hız verildi. 

   Uzunmustafa Mahallesinde çalışmalarını yoğunlaştıran müdürlüklere bağlı ekipler, Uzunmustafa Camii çevresinde bakım çalışması gerçekleştirirken, avlu kısmında bulunan ağaçların etrafını tahribattan korunması amacıyla taş bordürlerle kapladı. 

    Ekipler, şehrin muhtelif bölgelerinde kaldırım çalışmaları gerçekleştirmelerinin yanı sıra park, bahçe temizliklerini de aksatmadan yerine getirirken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü, mahallelere yönelik yürütülen çalışmaları hazırlanan program çerçevesinde devam ettirecek.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.