Faruk Özlü saha çalışmalarını yerinde inceledi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediyenin il merkezi genelinde yürüttüğü proje ve rutin çalışmaları yakından takip ediyor. Roman Kültür Evi projesinden Konuralp bölgesindeki çalışmalara birçok noktada ki çalışmaları bizzat inceledi bilgi aldı.

Faruk Özlü saha çalışmalarını yerinde inceledi
12.12.2023 - 16:58
İHA

   Başkan Faruk Özlü, göreve geldiği günden itibaren başlattığı değişim ve dönüşüm projeleri ile Düzce’nin çehresinin değişimine ön ayak olurken, mevcutta yürütülen çalışmaları da yakından takip etmeyi ihmal etmiyor.

Cedidiye kent meydanı

   Faruk Özlü, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile incelemelerine ilk olarak Cami - Meydan - Çarşı konseptine göre hazırlanan Cedidiye Kent Meydanı Projesini ve Cedidiye Cami’inin minarelerine yönelik gerçekleştirilen çalışmaların son durumunu yerinde gördü. Ardından, Ağa Mahallesinde yapımı devam eden Roman Eğitim ve Kültür Merkezi proje çalışmalarını inceleyen Özlü, hızlı şekilde ilerleyen proje ile Düzce’ye kültürel devamlılığa katkı sağlayacak bir eğitim yuvası daha kazandırılmış olacağını söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.