Belediye personelinin çocukları için yapılıyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla çalışmalara başlanılan çalışanların çocuklarının ferah ve güvenli bir ortamda olacağı 2-6 yaş arası Gündüz Bakım Evi çalışmalarında sona gelindi.

Belediye personelinin çocukları için yapılıyor
11.11.2023 - 17:07
İHA

   Düzce Belediye Başkanlığı ve Düzce BelKA tarafından yürütülen Demetevler Mahallesinde belediye çalışanlarının 2-6 yaş arası çocukları için yapılan Gündüz Bakım Evi inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce BelKA İnsan Kaynakları Genel Müdürü Necla Erdoğan’la birlikte çalışmaları inceledi ve bilgi aldı.

   Belediye Başkanı Faruk Özlü çocukların gündüz bakım evinde yaşına uygun eğitimler alacağını belirterek “Düzce Belediye personelimizin 2-6 yaş arası çocukları için planladığımız Gündüz Bakım Evi'mizin yapımını sürdürüyoruz. Anne ve babaları onların geleceği için çalışırken yavrularımızın nezih, güvenli ve yaşına uygun eğitimler alabileceği bir merkez yapmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

“Önümüzdeki aylarda açılacak”

   Gündüz Bakım Evi ile ilgili bilgiler veren BelKA İnsan Kaynakları Genel Müdürü Necla Erdoğan “150 ve üzeri kadın çalıştıran şirketlerin Gündüz Bakım Evi açma yükümlülüklerine ilişkin olarak açılacak olan Gündüz Bakım evimizin, Demetevler Mahallesinde bulunan iş merkezindeki inşa çalışmaları hızla ilerlemektedir. Düzce Belediyesi çalışanlarımızın özellikle kadın çalışanlarımızın iş hayatına katılımını kolaylaştırmak ve çocuklarımızın ferah, güvenli bir ortamda en kıymetli yaşlarında, profesyonel çocuk gelişimi uzmanlarımız kontrolünde hayata hazırlanmasını önemsiyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün çalışanlarımızın tüm haklarının tam ve zamanında ödenmesini hassasiyetle takip ediyor olmasının yanında ailelerinin sosyal ihtiyaçlarını da her konuda özenle takip ettiği en önemli projelerimizden biri de Gündüz Bakımevi projemiz olacak. Düzce Belediye Başkanlığımız ve Düzce BelKA tarafından yürütülen Gündüz Bakım evimiz önümüzdeki aylarda çalışanlarımızın hizmetine sunulacaktır” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.