YÖREX FUARI'NIN GÖZDESİ DÜZCE STANTI OLDU

Düzce'den çok sayıda kurum ve kuruluşun katıldığı Antalya YÖREX Fuarı'nın gözdesi Düzce Belediyesi Beltur Stantı oldu. Farklı konsepti ve 50'den fazla yerel ürünleri ile ziyaretçilerin akınına uğrayan Düzce Belediyesi stantı fuarın ikinci gününde de yoğun ilgi gördü.

YÖREX FUARI'NIN GÖZDESİ DÜZCE STANTI OLDU
3.11.2023 - 16:32
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi, bu yıl 12'ncisi düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX'de stant hazırladı. Fuarın ilk gününde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan Beltur yetkilileri 50'den fazla ürün çeşidi ile yöresel ürünlere merakı olanlara tadım yaptırdı. Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman ve Hasan Günden'in ziyaretçiler ile bizzat ilgilendiği fuarın gözdesi Düzce Belediyesi Beltur standı oldu. Düzce'ye özgü lezzetlerin tadına bakan ziyaretçiler en çok Ihlamur Reçeli, Acıka, Kestane ve Balı ile Kurutulmuş Domates Sosu'nu çok beğenerek satın aldı.

ANTALYA TİCARET BORSASI BAŞKANI ALİ ÇANDIR DÜZCE STANTINI ZİYARET ETTİ

   Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman ve Hasan Günden'in de yer aldığı ikinci gün fuar alanında ev sahibi olan ve TOBB yönetiminde yer alan Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Düzce standını ziyaret ederek Düzce Yemekleri Kitabını inceledi. Düzce Belediyesi yayını olan kitaplardan kendisine hediye edilirken Çandır, Düzce lezzetlerinden de tatmayı ihmal etmedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.