DÜZCE BELEDİYESİ ÜÇ PLATFORM GENELİNDE BİRİNCİ OLDU

Düzce Belediyesi sosyal medyada birinciliği elden bırakmıyor. Resmi hesaplarda yapılan paylaşımlar, Ekim ayında da üç platformda alınan toplam etkileşim ve beğeni sayısına göre 51 il belediyesi arasında üçüncü kez 1. oldu.

DÜZCE BELEDİYESİ ÜÇ PLATFORM GENELİNDE BİRİNCİ OLDU
2.11.2023 - 13:51
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi sosyal, kültürel ve teknik çalışması ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyayı etkili kullanan belediyeler arasında da üst sıralarda yer alan Düzce Belediyesi, Teleskop tarafından 2023 Ekim ayı paylaşımları bazında hazırlanan Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi raporuna göre 51 ilin arasından açık ara farkla yeniden birinci oldu.

   Düzce Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yönetilen resmi hesaplarda yapılan paylaşımlar yalnızca Düzce içinde değil Türkiye’nin her noktasından ilgiyle takip edilirken sosyal medya performansları üzerinde yapılan değerlendirmelerde Düzce Belediyesi yine açık ara farkla tüm platformların ortalamasına göre 50 il belediyesini geride bıraktı.

EN FAZLA ETKİLEŞİM KAHVALTI EVİ PAYLAŞIMINDA

   Rapora göre Düzce Belediyesi Facebook paylaşımları bir ay boyunca toplam 38 bin 486, İnstagram gönderileri 154 bin 457, X paylaşımları ise 3 bin 207 etkileşim alarak üç platformun ortalamasına göre Ekim ayını birinci kapattı. En fazla etkileşim alan paylaşım ise İnstagram platformunda aldığı 10 bin 753 beğeni sayısı ile 23 Nisan Parkı içinde inşa edilerek hizmete sunulan Kahvaltı Evi oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.