HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU

Düzce Belediyesi, İsrail’in işgali altında günlerdir insanlık dramı yaşanan Filistin’deki mazlum insanlar için destek programı düzenledi. Programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, Kudüs ezgileri ve sohbetler eşliğinde savaşta hayatını kaybedenler anıldı.

HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU
27.10.2023 - 13:38
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından Cedidiye Meydanı’nda hazırlanan program kapsamında yüzlerce Düzceli günlerdir işgal altında olan Filistin için bir araya geldi. Ortadoğu’da yaşanan zulüm ve İsrail’in saldırılarının lanetlendiği organizasyon Kur’an-ı Kerim Okuma Dünya Birincisi Mehmet Bilir’in eşsiz kıyamı ile okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Duaların ardından organizasyon Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ın Kudüs ile ilgili sohbeti ve Tasavvuf Sanatçısı Sedat Uçan’ın ilahileri ile devam etti. Programın sonunda Şair ve Yazar Dursun Ali Erzincanlı’nın yüreklere dokunan şiirlerini dinleyenler gözyaşlarına hakim olamadı. 

   Yüzlerce Düzceli’nin alanı doldurduğu organizasyonda Filistin’de hayatını kaybeden masum insanlara destek için sahneye çıkan Düzce İl Müftüsü Osman Aydın’ın duası ile sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.