‘FİLİSTİN BULUŞMASI’ DÜZENLENECEK

Düzce Belediyesi tarafından İsrail’in Filistin’e saldırıları ve masum insanların katledilmesine karşı birlik olma noktasında ‘Filistin Buluşması’ düzenlenecek.

‘FİLİSTİN BULUŞMASI’ DÜZENLENECEK
23.10.2023 - 13:03
Haber Merkezi

   İsrail’in Filistin üzerinde uyguladığı vahşi saldırıların ve masum insanların katledilmesinin ardından Türkiye genelinde Filistin’e destekler çığ gibi büyürken, Düzce Belediyesi de yaşananlara sessiz kalmadı.

   Düzce Belediyesi öncülüğünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen mitingle Düzce tek yürek olarak saldırıları kınarken, yeni bir etkinlikle Filistin’e desteğini bir kez daha gösterecek.

   ‘Filistin Buluşması’ başlığı altında Kur’an-ı Kerim Tilaveti, Kudüs Ezgileri ve Sohbetlerin gerçekleştirileceği programda Düzce, önemli isimlerin katılımıyla Filistin için tek yürek olacak.

   Ünlü Şair Dursun Ali Erzincanlının ‘Şiir ve Naat’ları ile katılım sağlayacağı programda ayrıca Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, Ezgi ve Tasavvuf Sanatçısı Sedat Uçan ile Dünya Kur’an-ı Kerim Okuma Birincisi Mehmet Bilir de katılacak.

   Tüm Düzcelilerin davetli olduğu program, 26 Ekim Perşembe günü saat 19.00’da Cedidiye Meydanında düzenlenecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar