GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANDI

Düzce Belediye Meclisi, Ekim ayı ikinci oturumu Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında yapıldı. Toplantıda 27 madde görüşülerek karara bağlandı.

GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANDI
6.10.2023 - 12:58
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Ekim ayı meclis ikinci toplantısı Belediye Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

   Hafta başında yapılan ilk oturuma ait meclis tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Ardından geçilen gündem maddelerinde ilk olarak Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen müdürlükler arası ödenek aktarımı, ek ödenek konulması, Beltur A.Ş’nin sermaye artırımı ve İller Bankası Genel Müdürlüğü’nden kredi çekilmesine dair Başkan Dr. Faruk Özlü’ye yetki verilmesi maddeleri karara bağlandı.

   Hukuk komisyonuna havale edilen Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünün bazı mahalle mezarlıklarına yönelik talebi detaylı incelemenin yapılması için oybirliği ile ertelenirken, 5 yıllık imar komisyonu ile imar komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri de meclis üyeleri tarafından görüşülerek karara bağlandı.

   Bir sonraki meclis oturumunun 6 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 18.00’da yapılmasına karar verilerek birleşime son verildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.