BAŞKAN ÖZLÜ VATANDAŞLARIN KANDİLİNİ KUTLADI

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Mevlid kandili münasebetiyle akşam namazından sonra vatandaşlara şeker ve tatlı ikramında bulundu. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de ekiplerle birlikte vatandaşlara tatlı dağıtarak, kandillerini kutladı.

BAŞKAN ÖZLÜ VATANDAŞLARIN KANDİLİNİ KUTLADI
27.09.2023 - 12:22
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi, Hicri Rebiülevvel ayının 13. gecesi olduğu kabul edilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in dünyaya gelişinin sembolü Mevlid Kandili münasebetiyle akşam namazının ardından vatandaşlara tatlı ve şeker dağıtımı gerçekleştirdi. Akşam saatlerinden başta Merkez Büyük Camii ve Cedidiye Camii başta olmak üzere il genelinde camileri dolduran vatandaşlar, kandil nedeniyle düzenlenen özel programlara katılım sağladı. 

   Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından il merkezi genelinde bulunan 22 camii de eş zamanlı gerçekleştirilen ikram etkinliğine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de katıldı. Dağıtım ekiplerine yardımcı olarak vatandaşlara tatlı ikramında bulunan Başkan Özlü, kandillerini kutlamayı da unutmadı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.