YENİ DÖNEM KAYITLAR İÇİN SON TARİH 10 EKİM

Düzce Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELMEK kursları 2023-2024 dönemi için kayıt almaya başladı. Geçen dönemde 4 bin kişinin faydalandığı kurslar bu yıl 59 farklı branş ve 6 farklı noktada Düzceliler için hizmet verecek.

YENİ DÖNEM KAYITLAR İÇİN SON TARİH 10 EKİM
19.09.2023 - 17:23
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları yeni dönem için hazırlıklarını tamamladı. Geçen yıl birçok farklı branş ve merkezde toplam 4 bin kişinin kendini geliştirmesini, hobi faaliyetleri yapmasını ve meslek edinmesini sağlayan kurslar yeni dönemde 59 farklı branşta Düzcelilerin hizmetinde olacak. El sanatlarından kişisel gelişime, tarım faaliyetlerinden bilişim sistemlerine, hizmet sektörü, yabancı dil ve görsel sanatlara kadar birçok alanda açılan kurslar için katılımcılar 10 Ekim 2023 tarihine kadar belirlenen QR kod ya da https://forms.gle/pb6fHxWdyKh2LAnb9 linki üzerinden çevrimiçi veya Aziziye BELMEK Hizmet Binası noktalarında şahsen başvuruda bulunabilecek.

6 FARKLI NOKTADA KURS VERİLECEK

   Düzce Belediyesi BELMEK çatısı altında düzenlenen kurslar 6 farklı noktada talebe göre belirlenecek branşlara göre hizmet verecek. Kurs açılacak noktalar ise şu şekilde olacak; Çamköy Mahalle Konağı, Beyciler Mahalle Konağı, Düzce Belediyesi Merkez Hizmet Binası, Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi, Bahçeşehir Hizmet Binası ve Aziziye BELMEK Hizmet Binası.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar