HAMİDİYE PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla başlatılan Hamidiye Pazaryeri’nde temel çalışmasında sona gelindi, drenaj boru döşeme ve silindir sıkıştırma işlemi tamamlandı.

HAMİDİYE PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
15.09.2023 - 15:52
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi tarafından yürütülen pazaryeri çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde çalışmalar yoğunlaştı. Mahalle pazaryerlerinin daha modern ve nezih mekanlara kavuşturulması amacıyla yürütülen çalışmaları Başkan Özlü de yakından takip ediyor. Merkez Pazaryeri Projesi’nin tamamlanması ile birlikte Hamidiye de en kısa sürede inşa edilerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

   Proje alanında yürütülen çalışmalar kapsamında temel atma çalışmaları tamamlanırken bağ kirişlerinin de kazısı yapıldı. Aynı anda refleks drenaj borularının döşenmesi ile birlikte boru hattı üzerinin dolgu işlemi de tamamlandı. Kaba inşaat çalışmaları kapsamında blokaj silindir ile sıkıştırma işleminin de yapıldığı alanda inşaatın hızla ilerlediği belirtildi. Ayrıca kolon ve çatı imalatının da kısa sürede başlayacağı açıklandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar