ÜÇÜNCÜ MODERN DURAK HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, cadde, sokak, mahalle, bulvarlar başta olmak üzere şehir genelinde ince dokunuşlarla estetik görünüm oluştururken, ihtiyaç duyulan bölgelere yerleştirilmek üzere özgün tasarımlarla çalışma gerçekleştiriyor. Müdürlük son olarak, estetik görünüm katarak ürettiği modern ve akıllı durağı Diş Hastanesinin bulunduğu alana yerleştirdi.

ÜÇÜNCÜ MODERN DURAK HİZMET VERMEYE BAŞLADI
29.08.2023 - 13:36
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatlarıyla hareket eden Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Düzce’nin çehresini değiştirmek için tüm imkanlarını seferber ederek, şehre hem görsel anlamda estetik katıyor hem de katma değer üreterek vatandaşların belediye hizmetlerinden azami düzeyde faydalanmalarını sağlıyor.

   Bu doğrultuda hareket eden müdürlük, hurda konteynerleri kullanarak modernize  ettiği ve ilkini Saatçigil Caddesi üzerine, ikincisini ise D-655 Karayolu Üniversite Kavşağına yerleştirdiği  modern ve akıllı durakların bir yenisini ise kendi özgün tasarımı ile hazırlayarak Aziziye Mahallesi Diş Hastanesi mevkiine yerleştirdi. 

   Belediyenin öz kaynakları ile yapılan önceki modern duraklara nazaran daha estetik bir görünüm verilen durakta L şeklinde boydan boya oturma bankları bulunurken, 20’den fazla insanın da aynı anda durağı kullanmasına imkan sağlayacak.

   İçerisinde yazın soğuk, kışın ise sıcak olmasını sağlayacak olan klimadan akıllı telefon ve tabletler için şarj istasyonlarına, ücretsiz Wi-Fİ’den dijital bilgilendirme ekranına ve güvenlik kameralarına kadar bir çok imkanı da vatandaşların hizmetine sunan müdürlük, durağın aydınlatmasının da güneş enerji panelleri ile sağlanmasına ön ayak oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.