ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Düzce Belediyesi üst yapı çalışmalarını merkez ve çevresindeki muhtelif mahallelerde sürdürüyor. Konuralp’te kaldırım örme işlemi yapılırken Sallar mahallesinde asfalt yama çalışması sürdürülüyor.

ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
3.08.2023 - 15:38
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi şehir genelinde alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürürken Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki asfalt ve kaldırım ekipleri çalışma planı çerçevesinde birden fazla yerde işlem yapıyor. Konuralp bölgesinde başlatılan yol yenileme ve kaldırım yapımı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Tarihi yapıya uygun yapılan kaldırım çalışmaları hava şartlarının uygun olduğu süreç içinde devam edecek.

   Asfalt çalışmaları da birden fazla noktada yapılırken deforme olması nedeniyle yama gereken noktalarda gezici ekipler hızlı bir şekilde düzenleme yapıyor. Sallar mahallesinde yapılan çalışmalar, belirlenen haftalık çalışma kapsamında diğer noktalarda da devam edecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.