“ROTAYI YILDIZLAR BELİRLER”İN ETKİNLİĞİ MİLLET BAHÇESİ’NDE DÜZENLENDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce İl Müftlüğü tarafından hazırlanan “Rotayı Yıldızlar Belirler Projesi” kapsamında Millet Bahçesi’nde düzenlenen kitap okuma etkinliğine katılarak gençlerle kitap okuyup sohbet etti.

“ROTAYI YILDIZLAR BELİRLER”İN ETKİNLİĞİ MİLLET BAHÇESİ’NDE DÜZENLENDİ
18.07.2023 - 15:56
Güncelleme 18.07.2023 - 16:00
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gençlerden gelen teklifleri geri çevirmiyor. Özellikle gençler için yapılan projeler ve yatırımlar ile onların sosyal yaşamlarına katkı sağlanması konusu üzerinde önemle duran Başkan Özlü, Düzce İl Müftülüğü tarafından hazırlanan projede de gençleri yalnız bırakmadı. “Rotayı Yıldızlar Belirler Projesi” kapsamında gençleri okumaya, gezmeye, araştırmaya ve yazmaya teşvik eden çalışmalar kapsamında Millet Bahçesi’nde kitap okuma etkinliği düzenlendi. Müftülüğün daveti üzerine gençlerin çağrısını karşılıksız bırakmayan Başkan Özlü Millet Bahçesi’nde gençlerle sohbet etti.

“MÜREFFEH YARINLARIN ANAHTARI SİZLERİN ELİNDE”

   Gençlerin okuma etkinliğine olan ilgisi ve gördüğü manzara karşısında memnuniyetini dile getiren Başkan Özlü: “Bu çalışmada emeği olan her bir arkadaşımızı tebrik ediyorum. Müftülüğümüzün girişimi ile gençlerimize böyle bir teşvik çalışması yapılmasını takdir ediyorum. Okumak, öğrenmek, gezmek ve araştırmak hem kendimize hem de yaşadığımız topluma katkı sağlamamıza vesile olmaktadır. Her insanın özellikle gençlerimizin en önemli sorumlulukları; çok çalışmak ve bu çalışmalarını vatanına fayda sağlayacak şekilde değerlendirmektir. Hepimiz çok çalışmalıyız. Okumalıyız, kendimizi geliştirmeliyiz. Bu sebeple bu projeyi çok önemsiyoruz. Millet Bahçe’mizin misyonuna uygun bir manzara ile karşı karşıyayız. Asım’ın nesli dediğimiz işte tam olarak budur. Eminim buradaki her bir gencimiz geleceğimizin inşasına katkı sunacaktır. Müreffeh yarınlarımızın anahtarı gençlerimizin elindedir. Emeği geçen başta müftümüz olmak üzere herkese teşekkür ediyor, gençlerimizi gözlerinden öpüyorum” ifadelerini kullandı.

   Etkinlik sonunda müftülükte görevli hocalar, Başkan Özlü’ye kitap hediye ederek programa katılmaları dolayısıyla teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.