MECLİS, TEMMUZ AYI İLK TOPLANTISINI YAPTI

Düzce Belediyesi 2023 yılı Temmuz ayı meclis toplantılarının ilki meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda görüşülen 17 gündem maddesi komisyonlara havale edildi.

MECLİS, TEMMUZ AYI İLK TOPLANTISINI YAPTI
4.07.2023 - 12:53
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantılarının birincisi 17 gündem maddesinin görüşülmesi ile başladı.

   Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli, toplantının başlangıcında İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gönültaş’ın istifasının ardından CHP kontenjanından meclise giren Osman Çelebi’ye hayırlı olması dileklerini paylaştı.

   Ardından bir önceki meclis tutanak özetinin oy birliği ile kabulünün ardından gündem maddelerine geçildi. Plan ve Bütçe Komisyonuna Kudret Taş, İmar Komisyonuna Osman Çelebi, 5 Yıllık İmar Programı komisyonuna Leyla Ağan ve Basri Karslıoğlu ile Hukuk Komisyonuna ise Emre Güleç meclis üyelerinin oy birliği ile seçildi.

   Gelir tarifesi, Tarife Değişikliği, Yetki Verilmesi başta olmak üzere imar planı değişikliklerine yönelik görüşülen diğer gündem maddeleri ise komisyonlara havale edildi.

   Meclis, 6 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 19.00 da ikinci oturum için yeniden bir araya gelecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar