SABİHA ULUSOY KÜTÜPHANESİNDE SON AŞAMAYA GEÇİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Sabiha Ulusoy Kütüphanesinde son aşamaya geldik. Kütüphane tamamlandı, parkın peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bayramdan sonra da burayı açacağız” dedi.

SABİHA ULUSOY KÜTÜPHANESİNDE SON AŞAMAYA GEÇİLDİ
14.06.2023 - 12:48
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, iş insanı Hasan Ulusoy sponsorluğunda yapılan ve Düzce’nin eğitim yatırımlarına önemli destek sağlayacak olan Sabiha Ulusoy Kütüphanesinde son aşamaya gelindiğini söyledi.

   Uzunmustafa Mahallesi eski Konak Gazinosunun bulunduğu alanda yükselen kütüphanenin son durumunu yerinde gören Başkan Özlü, yaptığı değerlendirme de, “Sabiha Ulusoy Kütüphanesinde son aşamaya geldik. Kütüphane tamamlandı, parkın peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Elektrik ve su altyapısı tamamlandı. Bayram dönüşü çimleri ekeceğiz. Bayramdan sonra da burayı açacağız. Bu kütüphaneyi çok önemsiyoruz.

   Meslek Yüksek okulumuzun da bulunduğu bir alanda çok modern bir kütüphane inşa etmiş olduk. Bu kütüphanenin sponsorluğunu yapan, Düzcemize kazandıran Nobel Farma firmasının sahibi Hasan Ulusoy Beyefendiye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.