FINDIKCAN SEZONU KAPATTI

Düzce Belediyesi sıfır atık ve temiz çevre eğitimleri kapsamında çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Fındıkcan’ın da eşlik ettiği eğitimlerde eğitim öğretim yılının son etkinliği Bahçeşehir Koleji’nde düzenlendi.

FINDIKCAN SEZONU KAPATTI
1.06.2023 - 16:28
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıfır atık ve temiz çevre bilinci aşılamak üzere düzenlediği eğitimlerin sonuncusunu Bahçeşehir Koleji’nde düzenledi. 

   Çok sayıda öğrencinin katıldığı farkındalık eğitimleri kapsamında çevrenin korunması, doğa dostu tüketim, temiz çevre bilinci ve sıfır atık konularında bilgiler aktarıldı. Seminer şeklinde düzenlenen eğitimlerin sonunda Düzce Belediyesi ile özdeşleşen maskot Fındıkcan öğrencilerle buluştu. İnternette tıklanma rekoru kıran sosyal medya akımını da yapmayı ihmal etmeyen öğrenciler ve öğretmenler de eğlenceli anların yaşandığı eğitim için Düzce Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar