BAŞKAN ÖZLÜ, ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 103. Kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Türkiye Yüzyılının çocuklarımız ve gençlerimiz üzerinden yükseleceğine ve hedeflerimize ulaşacağına inancımız tamdır” dedi.

BAŞKAN ÖZLÜ, ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI
22.04.2023 - 13:12
Haber Merkezi

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek ‘bayram’ olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl da büyük bir coşku ile kutladıklarını söyledi.

   Başkan Özlü mesajında, 103 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni büyük bir özveri ile açan kahramanların dünyaya insanlık ve demokrasi dersi verdiklerini belirterek, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli iradenin hayat bulduğu bu günü bir bayram olarak geleceğin teminatı olan çocuklara armağan etmiş ve çocuklara verdiği değeri net bir şekilde göstermiştir. 

   Geldiğimiz noktada bizlerde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ülkemizi her noktada geleceğe taşıyacak şekilde donanımlı, ilimde ve fende daima ileriye götürecek şekilde gelişmiş olarak yetişebilmeleri ve geleceğin dünyasında söz sahibi olabilmeleri adına her türlü imkanı sağlama gayreti ile projeler üretiyoruz. Türkiye Yüzyılının çocuklarımız ve gençlerimiz üzerinden yükseleceğine ve hedeflerimize ulaşacağına inancımız tamdır. 
Bu vesile ile Türkiye Cumhuriyetinin geleceği olan yavrularımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve TBMM’nin 103. Kuruluş yıldönümünü canı yürekten kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.