Belediye esnafla röportaj yaptı: "Millet bahçesini esnaf da benimsedi"

Kısa süre önce Düzce Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan Millet Bahçesiyle ilgili Belediye Basın Müdürlüğü esnafla görüşerek kısa birer röportaj yaptı. Yapılan röportajlarda esnafın Millet Bahçesiyle ilgili görüşlerine yer verildi.

29.11.2021 - 17:13
Güncelleme 29.11.2021 - 17:16
Haber Merkezi

   Kısa süre önce Düzce Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan, içerisinde "Millet Kütüphanesi", "Millet Kıraathanesi", kafeteryalar ve yöresel ürünler satış noktası bulunan 34 bin metrekarelik "Millet Bahçesi”, vatandaşların uğrak noktası haline geldi. 

   Millet Bahçesiyle ilgili Belediye Basın Müdürlüğü esnafla görüşerek kısa birer röportaj yaptı. Yapılan röportajlarda esnafın Millet Bahçesiyle ilgili görüşlerine yer verildi.

   Röportajlarda Millet Bahçesinin bölge esnafının da beğenisini topladığı görüldü.

"ESNAF DAHİL HERKES İÇİN ÇOK İYİ OLDU"

   Millet Bahçesi ile birlikte şehrin çevresinin değiştiğini, işlerine de olumlu yönde etki ettiği ifade eden bir bölge esnafı, “Millet Bahçemiz buraya çok yakıştı, daha da iyi olacak. Çok beğendik. Düzcemiz’e hayırlı uğurlu olsun. İstanbul Caddesinin de kapanması daha iyi oldu. Kalabalıklar çoğaldı. Böyle daha iyi oldu” derken bir diğer bir esnaf ise “İnsanların çarşıya çıktıklarında nefes alabilecekleri bir yer yoktu. Şimdi ise herkesin rahatça dolaşabileceği, stres atabileceği bir yerimiz oldu. Esnaf dahil herkesin beğenisini topladı” şeklinde konuştu.

"YAPANLARIN ELLERİNE SAĞLIK"

   Millet Bahçesi açıldıktan sonra ise herkesin memnun olduğunu ifade eden bir başka çevre esnafı, “İnsanlar, dolaşıyor, geziyor. Güzel oldu, memnunuz. Yapanların ellerine sağlık” diyerek görüşlerini paylaştı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.