BAKAN SOYLU, MSM’YE HAYRAN KALDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 12 Kasım Düzce depreminin yıldönümünde bir dizi ziyaret için kente gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Mutfak Sanatları Merkezinde ağırladı. Yoğun geçen Düzce programının ardından MSM’deki yemek programına katılan Bakan Soylu, Başkan Özlü’ye böyle bir merkez kazandırdığı için teşekkür etti.

BAKAN SOYLU, MSM’YE HAYRAN KALDI
13.11.2021 - 14:06
Haber Merkezi

   12 Kasım Düzce depreminin yıl dönümünde AFAD Acil Mobil uygulamasının startını vermek için kente gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu kentte bulunduğu bir dizi temasın ardından Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün davetlisi olarak Mutfak Sanatları Merkezini ziyaret etti.


Başkan Özlü, Mutfak Sanatları Merkezinin hayata geçirilmesi yönelik Bakan Soylu’ya bilgiler aktarırken, merkezi gezen Soylu, hayranlığını Başkan Özlü olmak üzere MSM yöneticileriyle paylaştı.

   Düzenlenen  yemek programında Düzce’nin yöresel lezzetlerini tatma imkanı bulan Bakan Soylu, böyle bir işletmeyi Düzce ve ülkemize kazandırdığı için Özlü’ye teşekkür etti.

   Yemeğin ardından Başkan Özlü tarafından, Bakan Soylu’ya yöresel ürünlerden oluşan sepet ve BELMEK tarafından hazırlanan tablo hediye edildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.