ÇOCUK KULÜBÜ, ÇOCUKLARIN GÖZDESİ!

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, Eylül ayında başladığı yeni dönem eğitimlerine 22 branşta 400 öğrencisi ile devam ediyor. Kulüp, bünyesindeki eğitimlerin yanı sıra sürdürdüğü sosyal çalışmalarla da öğrencileri kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturuyor.

ÇOCUK KULÜBÜ, ÇOCUKLARIN GÖZDESİ!
2.11.2021 - 15:17
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü yeni dönemde öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerini sağlarken bir yandan da paydaşları ile birlikte miniklerin sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

 

   Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Çocuk Kulübü,  yeni eğitim dönemine Robotik Kodlama, Fen Bilimleri, İngilizce, Mutfak, Görsel Sanatlar, Halk Oyunları, Fiziksel Gelişim, Hareket Eğitimi, Ritim, Klarnet, Gitar, Piyano, Keman, Matematik, Değerler Eğitimi, Karikatür, Tasarım, Zeka Oyunları, Satranç, Etkili ve Hızlı Okuma, Modern Dans ve Drama olmak üzere 22 branşta eğitim veriyor.

   Bünyesinde, ana sınıfı ile birlikte toplam 400 öğrencinin eğitim gördüğü, alanında uzman kadrosuyla öğrencilerin geleceklerine yönelik katkı sağlayan çocuk kulüp, kaliteli ve nitelikli çalışmalarından dolayı öğrenci velilerinin de takdirini kazanıyor.

   Eylül ayında başlayan eğitimler ile birlikte birçok yeniliği de öğrenciler ile buluşturan kulüp, eğitimlerine titizlikle devam ediyor. Yaz tatili döneminde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan telafi eğitimlerinde öğrencileri yalnız bırakmayan kulüp, yeni dönemde de 22 branşın dışında öğrencilerin kültür ve sanat alanında gelişimlerine katkıda bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.