Düzce Belediyesi öğrencinin yanında

Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile üniversite öğrencileri için ‘Anne Eli Yemekleri’ organizasyonu düzenlendi. Öğrencilere moral desteği sağlamak amacıyla düzenlenen etkinliğe Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan ve Kent Konseyi Üyeleri katıldı.

 Düzce Belediyesi öğrencinin yanında
24.11.2023 - 13:37
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi, Düzce’de öğrenim hayatlarını sürdüren öğrencileri yalnız bırakmıyor. Dönem başından bu yana çok çeşitli etkinliklerle öğrencilerin yanında olan Düzce Belediyesi, son olarak evlerinden uzakta olan öğrencilere moral vermek amacıyla ‘Anne Eli Yemekleri’ etkinliği düzenledi. Düzce Üniversitesi, Düzce Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisi ile Gençlik Merkezi’nin de destek verdiği ikram gecesine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan, Kent Konseyi üyeleri ve öğrenciler katıldı.

KONURALP PİLAVI, BÖREK VE PASTALAR İKRAM EDİLDİ

   Düzce Üniversitesi Genç Ofis’te düzenlenen organizasyon kapsamında üniversite öğrencilerine Tarihi Konuralp Pilavı, el açması börekler, tatlılar ve çeşitli ikramlar sunuldu. Gençlerle birebir ilgilenen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan, üniversite öğrencilerine her konuda destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.