Kılıçdaroğlu açılışa katılacak

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve Merkez İlçe yönetimi parti grup toplantısına katılmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisindeydi. Toplantı sonrası Genel Başkanı ziyaret eden örgüt üyeleri yeni yönetimlerini Kılıçdaroğlu ile tanıştırdı.

Kılıçdaroğlu açılışa katılacak
17.11.2021 - 12:37
Güncelleme 17.11.2021 - 12:39
Haber Merkezi
1

   Yeni İl başkanı Semih Cemşit ve yönetimlerle tanışan Kılıçdaroğlu gerçekleşecek ilk seçimde Düzce’nin Chp’li vekili ile Ankara’da çalışmak istediğini aktardı.Genç kadroyu karşısında gören genel başkan,önümüzdeki günlerde Düzce İl ve Akçakoca ilçe örgütünün yeni binalarının açılışına bizzat katılacağını aktardı.Her yerde olduğu gibi Düzce’ninde kadınlarından umutlu olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu,“iktidarı bizzat onlar sayesinde kazanacağız” dedi.

   Partililer daha sonra Grup Başkan Vekili Özgür Özel,Engin Özkoç ve Engin Altayı makamlarında ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.