Artık tuz koktu!

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, iptal edilen KPSS ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Artık tuz koktu!
5.08.2022 - 17:06
Güncelleme 5.08.2022 - 17:07
Haber Merkezi

   KPSS'de yaşanan skandalın aydınlatılması gerektiğini belirten Cemşit; "20 yıllık Ak Parti iktidarında yapılan sınavların bir çoğunda şaibe mevcut. Fetönün dersanelerinden siparişle çıkan sınavlar, kamuya liyakatsiz çöreklenmeler ve en sonunda bu yaşadığımız skandal. Aslında hangi cemaat, hangi klik iktidarda söz sahibi olursa olsun, garibanın hakkına girmek bu iktidarın en kolay yaptığı eylem oldu. 

   Son yaşanan bu skandal da artık tuzun koktuğunu göstermektedir. Ellerine yüzlerine bulaştırmadan herhangi bir işi beceremeyenler için artık iktidardan gitme ve gençlerin yakasından düşme vaktidir. Hakkı yenen gençler değişimin öncüsü olacaktır. Biz yöneticiler de bu tip vicdansızlıkların tekrar yaşanmaması için görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla mücadele etmekten geri durmayacağız” şekilde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.