CHP Düzce Gençlik Kolları gençlerin sıkıntılarını dinledi

CHP Düzce Gençlik Kolları, Millet Bahçesi’nde ki gençler ile tek tek sohbet etti. CHP Düzce Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldırım; “Her birimiz akla gelmeyecek zorluklar içerisinde olduğumuz bir durumdayız” dedi.

CHP Düzce Gençlik Kolları gençlerin sıkıntılarını dinledi
8.07.2022 - 12:29
Güncelleme 8.07.2022 - 12:32
Haber Merkezi

   Millet Bahçesinde gençler ile sohbet eden CHP Düzce Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldırım, gençlerin seçimi dört gözle beklediklerini ve CHP’den umutlu olduklarını söyledi.

   Gençlerin hayat pahalılığından kaynaklı sosyal aktivitelerinin neredeyse sıfıra indiğini belirten Yıldırım; “Bizler ülkemizde çağdaş değerler etrafında birlik olmak için bu görevi devraldık. Gençler olarak hepimizin şahit olduğu temel ihtiyaçlarımızdan dahi yoksun olduğumuz, kimimizin okulunu bıraktığı, kimimizin sokağa çıkamadığı, her birimiz akla gelmeyecek zorluklar içerisinde olduğumuz bir durumdayız.

   Eğitimde fırsat eşitsizliği, ekonomik zorluklar, işsizlik ve sosyal ortamlardan mahrum bırakılmak gibi birçok problem ile mücadele halindeyiz. CHP Düzce Gençlik Kolları olarak gençlerin kaçmak değil kalmak istediği ülkeyi, yerelden inşa etme çabasındayız. Çeşitli baskılar ile susturulan değil dünyada saygı ile tanınan bir toplum oluşturma çabasındayız” ifadelerini kullandı.