CHP'den esnaf ziyareti... Cemşit: Hep birlikte bu dönemi aşacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, il ve ilçe yöneticileri ile Akçakoca İlçesinde Esnaf ve Balıkçıları ziyaret etti. Sorunları dinleyen Başkan Çemşit, CHP'nin Esnaf ile ilgili projelerini anlattı.

CHP'den esnaf ziyareti... Cemşit: Hep birlikte bu dönemi aşacağız
23.09.2022 - 14:18
Haber Merkezi
2

   CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu, il yönetim kurulu üyeleri, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Anakan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Akçakoca’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

   Akçakoca esnafının ve sezonu açılan balıkçıların sorunlarını dinleyen yöneticiler, CHP’nin esnaflar ile ilgili çözüm önerilerini anlattılar.

   Siyasi iktidarın esnafın sorunlarıyla ilgilenmediğini belirten Başkan Cemşit, "CHP olarak vatandaşlarımızın ve esnafımızın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Hep birlikte bu dönemi aşacağız. CHP Esnafın sorunlarını çözecek güçtedir. Halkımızdan alacağımız güç ile sadece esnafın değil ülkemizdeki bütün sorunları kademeli olarak çözeceğiz. CHP iktidarında esnafa alın terinin karşılığını verilecek." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Nihat
  Nihat
  23.09.2022 20:34

  REİS sen Allahın bizlere bir lütfusun senin değerini kıymetini bilen bilir kalbi mühürlü gözleri kör olanlar varsın bilmesin Allah bilir nankörler bilmez seni veren Allaha binlerce şükürler olsun Allah seni bu Ülkenin bu Milletin başından eksik etmesin Amin

 • Düzceli
  Düzceli
  23.09.2022 15:25

  Her koşulda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli büyüğümüzün yanındayım.

Resmi İlanlar