CHP HEYETİ DÜZCE'DE

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi,partinin seçimlerde yarışacak adaylarını belirlemek için yürüttüğü çalışma devam ederken,CHP'li milletvekilleri de yerel seçimler için sahaya indi.

CHP HEYETİ DÜZCE'DE
9.12.2023 - 15:45
Haber Merkezi
1

   Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Örgütünün bu haftasonu Ankara'dan misafirleri vardı.Saha çalışması yaparak genel merkeze rapor sunacak olan isimler,Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve Parti Meclis üyesi Armağan Erdoğan'dan oluştu.

   Düzce'ye gelerek bir takım parti içi ziyaretler gerçekleştiren milletvekili  Baltacı ve Erdoğan ilk olarak,İl Başkanlığı binasında İl,İlçe,kadın ve gençlik örgütleri ile bir araya geldi.Ardından aday adaylarıyla görüşmeler yapan heyet,kente dair projelerinden,neden aday olduklarına kadar birçok konuda kendilerini dinleyip notlar aldı.

   Ziyaretin ikinci gününde ise Düzce'de bulunan bazı sivil toplum kuruluşları görüşen heyet,kente dair nabız yoklayarak adaylık için hangi isimlerin öne çıktığını sordu ve bir rapor oluşturmak için Düzce'den ayrıldı.

   Tüm iller için hazırlanan raporlar aday belirleme süreçlerinde değerlendirmeye alınacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzce'li..
    Düzce'li..
    9.12.2023 18:28

    Ulusal medyadaki iyi habere göre, taban yoklaması yapılacak İllerdenmişiz.. CHP Tarihi fırsatı umarız heba etmez..