İhsan Çetin vefat etti

Düzcespor Eski Kulüp Başkanlarından, Çeka Matbaası sahibi, Damla Gazetesi spor yazarı İhsan Çetin hayatını kaybetti.

İhsan Çetin vefat etti
13.07.2022 - 10:07
Haber Merkezi
6

   Aziziye Mahallesinden, merhum Şaban Çetin'in oğlu, Tahsin Çetin'in ağabeyi, Ömer, Sefer, Talha ve Tuğba Çetin’in babaları,  Havva Çetin'in eşi, Gazeteci ve Matbaacı İhsan Çetin vefat etti.

   Temmuz ayı başında rahatsızlanan İhsan Çetin, Bolu Çağsu Hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alınmıştı. Durumu kritik olan Çetin, bu sabah hayata gözlerini yumdu. Tam bir Düzcespor sevdalısı olan Çetin, bir süre Düzcespor Kulübü'nün başkanlığını da yapmıştı.

   Merhumun cenazesi 13 Temmuz Çarşamba günü Aziziye Merkez Cami'inde kılınacak ikindi namazına müteakiben Aziziye Mezarlığı’na defnedilecek.

   Gazete burasıdüzce olarak İhsan Çetin’e Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Yaver Baydar
  Yaver Baydar
  13.07.2022 20:27

  Allah rahmet eylesin makam-ı cennet olsun. Yakınlarının başı sağolsun.

 • Kerim
  Kerim
  13.07.2022 10:58

  ALLAH'Ü TEALA HAZRETLERİ güzel olarak İmani yaratmıştır, İMAN kimde varsa o güzeldir kıymetlidir, İMAN yoksa o ne olursa olsun kıymetsizdir, Alimler, evliyalar güzeldir, Ashabı kiram çok güzeldir, PEYGAMBER EFENDİMİZ ALEYHİSSELAM en güzeldir, Çünkü İMAN nuruyla nur olmuştur. YÜCE ALLAH'IM merhum İhsan Çetin Abimizi firdevs cennetinin varislerinden eyle. Amin, İnşaALLAH...

 • Nihat
  Nihat
  13.07.2022 10:51

  Huzuru ilahide YÜCE ALLAH CC. ne cevap veririz, Mahşer meydanındaki zorluklara, Cehennemdeki azaplara nasıl dayanırız. YA RABBİ halis tövbe nasip eyle, Günahlarına ihlas ve samimiyetle pişman olan kullarından eyle, Affedilenler zümresinden olabilmemizi lütfeyle, Cehalet bataklığından cümlemizi muhafaza eyle, Bir an dahi bizleri nefsimizle baş başa bırakma ALLAH'IM, AMİN. İhsan Çetin mübarek bir insandı. YÜCE RABBİM rahmetiyle, merhametiyle, affı mağfiret eylesin, Mekani cennet olsun. Amin….

 • Düzceli
  Düzceli
  13.07.2022 10:38

  İnnelillahi ve innaileyhi raciun, ALLAH cc. en güzel makamları kendisine ikram etsin, bizleri de affetsin, onun ömrünü feda ettiği islam ve Rabbim izin rızası yolunu leke getirmeden devam ettirmeyi nasip etsin, İnşaAllah makamı cenneti Ala olsun...Amin.. Amin..... Allahumme amin.....

 • Kerim
  Kerim
  13.07.2022 10:34

  İnnalillahi ve innaileyhi raciun. Güzel bir insanı daha kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim, Allah (CC) Rahmet eylesin. Mekanı Cennet Olsun. Peygamber efendimize bizlerle beraber komşu eylesin. Makamı ali yattığı yerler nur olsun. Rabbim sevenlerine ailesine sabırlar ihsaneylesin. Amin.

 • Nihat
  Nihat
  13.07.2022 10:28

  İnna lillahi ve inna ileyhi raciun, ALLAH'ım, Bize de dünyada var olmanın anlamını bilen bu mübarek insanlar gibi bir hayat yaşatmayı ve ölümü nasib eyle, İhsan Çetin’e Allah cc. rahmet eylesin, mekânı ilelebet cennet olsun inşaallah. Kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar dilerim.