NİTEKİM!

  • 7.04.2022

   Yine (F) bilmem ne falan!..

   Vahşi batı filminden yüzünü çok iyi bildiğimiz haydut karşımızda duruyor!.. Bütün dünya yıllardır ona boyun eğmek zorunda kaldı.

   Çetesiyle beraber yine önümüze dikildi: Ya kırk katır ya kırk satır!

   Bu güne kadar ortadan bir yol ile işi götürmeye çalışan biz, bu politikayı ne kadar sürdürebileceğiz?

   Sesini çıkarmayan haydut ve çetesi, arabulucu rolümüz biter bitmez dişini gösterecek. İki ucu .oklu değneği elimize verecek!

   Güya NATO müttefiki olarak değerimiz anlaşıldı da, bize f-16 satacak da… Ama sonra bilmem neleri bahane edip yine ambargo koymama garantisi var mı? … Yok tabi!.. Bu filmi defalarca izledik NİTEKİM ÇARESİSİZ!

   “Yok ABD hükümeti istiyor da kongre izin vermiyor…” demeye yüzü tutmaz(!) artık diyenler karşımızda bir kalleş olduğunu unutuveriyor…

   Alsın uçaklarını başına çalsın!... Da..

   Peki biz ne yapacağız?

   Batının uyguladığı ambargolar sayesinde Rusya pazarı ve Rus turisti elde etmemiz için fırsat doğmasından vazgeçtik, mevcut pazarlarımızı kaybetme SEÇENEĞİ önümüze konacak eninde sonunda!

   Elleri silahta karşımıza dikilmiş bekliyorlar. Düşünceleri de pis yüzlerindeki sırıtmadan okunuyor; “Hele şu arabulma rolü bitsin!..” der gibi.

   İşte bizim asıl savaşımız ondan sonra başlayacak.

   Nitekim hesaplarımızı ona göre yaptığımız doğrudur…

   E doğrudur inşallah!    

   Saygılarımla.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar