Bolu'da iki kadına sözlü taciz: 'Böyle giyinemezsiniz'

Bolu’da Kardelen Meydanı’nda yolda yürüyen üniversite öğrencisi iki kadın, açık giyindiği gerekçesi ile bir kadının sözlü tacizine uğradı.

15.06.2022 - 12:20
medya14.net
1

   Medya14'te yer alan habere göre Bolu’da Kardelen Meydanı’nda yoldan geçen bir kadın, yolda yürüyen üniversite öğrencisi iki kadına “Annen, baban burada olsaydı böyle giyinir miydin? Böyle giyinemezsiniz” dedi.

   Olay bugün akşam saatlerinde Kardelen Meydanı’nda meydana geldi. Yolda yürüyen bir kadın, açık giyindiği gerekçesi ile yolda yürüyen iki kadını sözlü olarak taciz etti. Başörtülü kadın, “Annen, banan nerede? Annen, baban burada olsaydı giyebilir miydin? Giyemezsin. Annen baban Adana’da olduğu için burada bunu giyiyorsun” dedi. 

   Kadının sözlerine öğrenciler ise, “Sana mı kalmış? Sanane kardeşim. Benim annem de senin gibi kapalı ama senin gibi biri değil” diyerek tepki gösterdi.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yağız
    Yağız
    16.06.2022 09:20

    Kimse kimsenin kılık kiyafetine karışamaz sonuna kadar bayan arkadaşlar haklı. Fakat öyle bir duruma geldik ki ben erkek olduğum halde ayağıma giyip balkonums bile cikamayacagim açıklıkta kıyafetler ile sokağa çıkan arkadaşlar var saygı duymak gerekir onların sanatı da bir nebi o yönde Rabbim herkesi kendi ateşiyle yaksın...kimseyi kimse sebebiyle cezalandirmasin