Polisten mesire alanında gece denetimi

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde ki bulunan mesire alanları, sokak ve caddelerde gece saatlerinde polis ve jandarma ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirildi.

Polisten mesire alanında gece denetimi
22.10.2023 - 14:24
İHA

   Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz'ün talimatları sonrasında ilçede bulunan mesire alanları, sokak ve caddelerde gece saatlerinde denetimler sıklaştırıldı. Özellikle alkol kullanımının yasaklandığı Gırgın Çayırı Mesire alanında gece saatlerinde denet gerçekleştirildi. Bu çerçevede Kaynaşlı’daki gençleri her türlü kötü alışkanlıktan korumayı amaçladıklarını ifade eden Kaymakam Ali Açıkgöz: “Anayasamızın 58. maddesi bizlere ‘Gençleri alkol düşkünlüğünden, uyuşturucu maddelerden, suçluluk, kumar ve benzeri kötü alışkanlıklardan korumak için gerekli tedbirleri almak’ gibi bir vazife yüklüyor. Bunun için ilçemizdeki gençlerimizi korumak, ailelerin huzur içerisinde saat kaç olursa olsun mesire alanlarımızdan faydalanmalarını temin etmek için tüm gücümüzle gayret edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.