Kent Parkı kullanılamaz hale getirdiler

Kent Park’ta bulunan oturma grupları, tuvalet kapıları ve çocuk oyun gruplarına kimliği bilmez bir takım kişiler tarafından zarar verildi. Parkta yapılan zarar tespitinin ardından Destek Hizmetleri Müdürlüğü tadilat çalışmalarına başladı.

Kent Parkı kullanılamaz hale getirdiler
22.05.2022 - 17:44
Güncelleme 22.05.2022 - 17:50
Haber Merkezi
2

   Düzce kent merkezinde ağaçlar içinde vatandaşların nefes almaları için oluşturulan Kent Park’ta tüm park mobilyaları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırılarak kullanılmaz hale getirildi. Parkın içerisinde bulunan tüm park mobilyalarına verilen zarardan dolayı vatandaşların da şikayetçi olması üzere harekete geçen Düzce Belediyesi zararı tespit çalışmalarını tamamladı. 

AHŞAP AKSAMLARIN HEPSİ KIRILMIŞ

   Vatandaşların günün her saati ağaçlar içinde sakin ve ferah bir ortamda vakit geçirdiği Kent Parkta bulunan kamelyaların ahşap aksamları da kırıldı. Ayrıca çocukların kullandığı oyun grupları da kırılarak kullanılmaz hale getirildi. 

   Öte yandan kapılarının kırıldığı, çeşme başlıklarının çalındığı ve çöplerin gelişigüzel atıldığı lavabolarda da tadilat çalışmalarına başlandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  23.05.2022 21:50

  Malesef biz buyuz.. Ama kırılan zemin kaplamalara, park aksesuarlarına baktığımızda ise, standart dışı malzemeler, mesela ince ahşaptan yapılmış zeminler, dayanıksız sitemlerle yapılmış ahşap kürpeşteler bölmeler, çatılar görüyoruz.. 20 yıldır her yaptıklarını yine kendileri yıkarak, proje adı ile tekrar sil baştan yapan iktidar partisi Düzce yöneticileri bu işten çokta rahatsız değillerdir diyorum.. Ahşap park, bahçe gurupları nasıl olur merak edenler Bolu'ya gidiverseler..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  23.05.2022 21:30

  Nasıl oluyor da vandallık bu insanların genlerine işledi.. Neden, adına milli dediğimiz eğitim, 1945 lerden sonra muasır medeniyetler hedefinden sapan bir eğitim sistemi ne dönüş oldu.. Nasıl oluyorda , ramazan pidesi kuyruğunda bile önündeki insanların önüne geçmeyi kar sayan, yerlere çöpünü atan, piknik alanında çöpünü bırakan, araçtan otoyola içeceğinin kutusunu atan bir toplum olduk.. Sözde gençlik şöleni etkinliği sonrası, stadyumunun hali fotoğraflanarak Billboardlara asılmalı..