Aranan 10 şahıs yakalandı

Düzce İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında araması bulunan 10 şahıs yakalandı.

Aranan 10 şahıs yakalandı
23.12.2023 - 13:46
İHA

   Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında aranan şahıslara yönelik çalışma yapıldı. Yapılan çalışmada başka bir suçu isleyememekten kaynaklanan infialle öldürme suçundan 13 yıl 9 ay kesinleşmiş cezası olan bir şahıs, hırsızlık suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş cezası olan bir şahıs, ruhsatsız ateşli silah, mermileri satın alma veya bulundurma suçundan 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahıs, basit yaralama, mala zarar verme ve hakaret suçlarından 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahıs olmak üzere çeşitli suçlardan UYAP'tan aranan 9, asal suçlardan aranan 1 şahıs olmak üzere toplam 10 şahıs yakalandı.

   Şahıslardan 2'si tutuklanarak cezaevine teslim edilirken, 2'si tebliğ yapılarak, 4 şahıs adliyede yapılan işlemlerine müteakip serbest kalırken 2 şahsın ise işlemleri devam ediliyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.