Polis vatandaşı bilgilendiriyor

Düzce Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler il genelinde bir hafta boyunca yapılan önleme ve bilgilendirme faaliyetleri dahilinde binlerce kişiyi bilgilendiriyor.

Polis vatandaşı bilgilendiriyor
12.12.2023 - 12:11
İHA

   Düzce’de vatandaşların huzuru ve güvenliği için 24 saat görev yapan polisler aynı zamanda da bilgilendirme yapıyor. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından bin 808 kişiye bilgilendirme çalışmaları yapılarak 27 adet afiş asılmış, 947 adet broşür dağıttı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ise 120 kişiye gençlik bilgilendirme faaliyeti eğitimi verdi. Asayiş, Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüklerimiz tarafından 920 kişiye de KADES, dolandırıcılık ve bisiklet hırsızlıklarını önleme amacıyla bilgilendirme yaparak 642 adet broşür dağıttı. Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüz tarafından (301) kişiye Trafik Dedektifleri eğitimi verdi. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ise 467 kişiye güvenli internet kullanımı hakkında bilgilendirme yapılarak 305 adet broşür dağıttı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.