Huzuru bozan araç sürücülerine ceza yağdı

Düzce Üniversitesi bölgesinde araçlarında son ses müzik açarak huzuru bozan araç sürücülerine ceza yağdı.

Huzuru bozan araç sürücülerine ceza yağdı
7.10.2023 - 13:53
İHA
2

   Düzce'de polis ekipleri saha çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu çerçevede Düzce Üniversitesi bölgesinde araçlarında yüksek sesli müzik açarak seyahat ederek huzuru bozan sürücülere yönelik yapılan denetimde 31 araç sürücüsü denetlendi. Yapılan denetimlerde tüm araç sürücülerine 436 lira cezai işlem uygulandı. Ayrıca yapılan denetimlerde 1 araç trafikten men edilirken toplamda 19 bin 107 lira para cezası uygulandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  8.10.2023 11:39

  Burası Düzce olarak, Düzce trafiği ile ilgili haber yapmak, bir soruna parmak basmak istiyorsanız, Akşam saat 20. 00 - 21.00 arası özellikle Aydınpınar köyünden Düzce istikametine araç kulanarak gelin.. Düzce’nin belki en işlek üçüncü yolu olan ve fiziki şartları bir il merkezine yakışmayan bu yolda garabeti bir görün.. Dört tane farla araç kulanan, Beyaz ışıklar, X zenon denen ve karşıdan gelenide önündeki sürücünün de görüşünü bozan ışıklar karşısında araç kulanmaya çalışın.

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  8.10.2023 11:27

  Düzce şehir içi ve çevre yollarda en büyük sorun. Akşam trafiğinde 10 aracın 9 u sis lamba veya projöktörler ile dört tane farla seyahat ediyor olması. Birde X zenon far denen ve karşıdan gelenide, önde giden araç sürücüsünün görüşünü bozan farlar ki.. Nedense Düzce'de bunlara tek bir müdahale yok.. Sis farlarının yakılması belli şartlara bağlı olmalı diye biliyorum.. Birde Belediyeni duyarsızlığı, kaldırım taşlarının sarı beyaz boyanmaması. Kavşaklardaki fiziki şartlar..