ŞENGÜLOĞLU’NDAN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 103. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

ŞENGÜLOĞLU’NDAN 23 NİSAN MESAJI
23.04.2023 - 14:26
Haber Merkezi

   Başkan Şengüloğlu mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103’inci kuruluş yıl dönümünü, Türkiye’nin ve Dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını belirterek, “23 Nisan 1920 tarihi, sadece Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılış tarihini değil, aynı zamanda millet egemenliğine dayanan demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı gündür.

   3 Nisan’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan edilmesi ise bugünü daha da anlamlı hale getirmiştir. 

Geleceğimizi inşa edecek genç nesillere 

   Cumhuriyetimizi ve demokrasimizi yaşatacakları daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke ve dünya bırakmanın, onları geleceğe hazırlamanın yolu üzerimize düşen görevlerin 
eksiksiz bir şekilde yapılması olacaktır.

   Bizler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için milletimizden aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

   Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istikbalimizi borçlu olduğumuz bütün kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Ülkemizde bulunan tüm çocuklarımızın ve Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.