Şengüloğlu depremzedeleri ziyaret etti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu depremzedeleri ziyaret etti.

Şengüloğlu depremzedeleri ziyaret etti
11.03.2023 - 12:13
Haber Merkezi

   AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile AK Parti Milletvekili Fahri Çakır, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve yurtlara yerleştirilen depremzede vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. 

   Düzenlenen ziyaret programına AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ile teşkilat mensupları katıldı. Ziyaret hakkında açıklama yapan Şengüloğlu, Depremzede vatandaşların asla yalnız olmadıklarını vurgulayarak “Bizim sizleri unutmak ve ihmal etmek gibi bir lüksümüz yok” dedi. 

   Geçmiş olsun dileklerinde bulunan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise  “11 gün deprem bölgelerinde kaldık. Düzce’deki misafirlerimizi görüp geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istedik. Yakınlarınızdan kayıplarınız vardır. Başınız sağolsun. Allah bir daha böyle bir acı bizlere göstermesin. Arkadaşlarımız her zaman sizlerin yanında, bizler de sizlerin yanındayız. Hem memleketlerinizde hem de burada yanındayız. Devlet yanınızda, hükümet olarak AK Parti iktidarı olarak kayıtsız şartsız sizlere hizmet için varız. Arkadaşlarımız da bunun için buradalar” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.