ÖZLÜ, DÜZCE’NİN GELECEĞİNE YÖN VERECEK PROJELERİNİ ANLATIYOR

Seçim çalışmalarını sürdüren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, iş merkezi ve pasajlarda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İftar sonrası ise kafe ziyaretleri gerçekleştiren Özlü, Düzce’nin geleceğine yön verecek projelerini anlatarak destek istedi.

ÖZLÜ, DÜZCE’NİN GELECEĞİNE YÖN VERECEK PROJELERİNİ ANLATIYOR
16.03.2024 - 13:18
Haber Merkezi

   31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere 15 gün kala Düzce’nin geleceğini şekillendirecek projeleriyle dikkat çeken Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçmenlerle buluşarak projelerini anlatmaya devam ediyor. 

ÖZLÜ’NÜN MEGA PROJELERİ

   Geçtiğimiz 5 yılda hayata geçirdiği katı atık tesisi projesi ile şehrin çöp sorununu kalıcı olarak çözüme kavuşturan, şehrin tüm içme suyu altyapısını değiştirmek üzere çalışmaları başlatan Özlü, önümüzdeki dönem ise ‘Mobilya Kent’ projesi ile hem Düzcelilere yeni bir istihdam kapısı açacak, hem de şehrin gelişmesine büyük katkı sunacak. 

SEÇMENLERE PROJELERİNİ ANLATIYOR

   Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde hareket eden Başkan Özlü, gündüz esnaf, iftardan sonra ise kafe ziyaretleri gerçekleştirdi. Kafe ziyaretlerinde Özlü’ye AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de eşlik etti. Ziyaretlerinde vatandaşların talep ve şikayetlerini birebir dinleyen Özlü, tamamladığı, başladığı ve yapacağı projeleri içeren “Türkiye Yüzyılında Düzce İçin 100 Proje” kitabını da takdim ediyor. Önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladığı projelerle Düzce’yi Türkiye’nin en gelişmiş ilk 10 şehri arasına sokmayı hedeflediğini belirten Özlü, 31 Mart seçimleri için destek istiyor. 

GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

   Ziyaretleri kapsamında Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne de giden Başkan Özlü, burada Cemiyet Başkanı İslam Keleş ve üyeler ile bir araya geldi. Belediye Meclis Üyesi adaylarının da hazır bulunduğu ziyarette, Özlü gazeteciler ile sohbet etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.