AK PARTİ TAM KADRO KUŞAÇMASI KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarına start veren AK Parti tam kadro Düzce’de köy köy dolaşıp vatandaşlarla buluşuyor.

AK PARTİ TAM KADRO KUŞAÇMASI KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
7.04.2023 - 12:14
Haber Merkezi

   Hasan Şengüloğlu başkanlığındaki AK Parti Düzce İl Teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

   Seçim gezileri kapsamında Kuşaçması Köyünü ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Şengüloğlu beraberinde, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Merkez ilçe Başkanı Mehmet  Gül, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, Teşkilat Mensupları ve Milletvekili aday adayları  Kuşaçması Köyü’nü ziyaret ederek çalınmadık kapı bırakmadı.

   “TÜRKİYE YÜZYILINI İNŞA EDECEĞİZ”

   AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Düzce’nin her yerinde saha çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çekerek “Cumhuriyetimizin 100. yılında tarihi bir seçim atmosferi yaşıyoruz . Vatandaşlarımızın teveccühü ile Türkiye 100 yılını hep birlikte inşa edeceğiz’ dedi.

“RAMAZAN GÖNÜLLERDE OLMAKTIR”

    Şengüloğlu “Teşkilatın  bütün kademeleri ile beraber Kuşaçma Köyünü ziyaret ettik.  Milletvekili aday adaylarımız ile birlikte geziyoruz. Kuşaçma’ da çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadık. Ramazan ayının tüm güzelliğini teşkilatımızla birlikte sokak sokak, hane hane tüm gönüllerde yaşamaya devam ediyoruz. Ramazan, gönüllerde bir olmaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.