Başkanlık makamında intihar girişimi!

  • 2.03.2021 18:02
  • (0)
  • Abone ol

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan “Geçtiğimiz günlerde bir vatandaşımız benim odama girerek intihar etmeye kalkıştı” açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Makamda intihar girişimi bakın nasıl engellendi.

Başkanlık makamında intihar girişimi!

​   Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Belediyesi Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarından canlı yayınlanan ‘Şeffaf Masa’ programına katıldı.

   Sunumunu Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Bülent Velioğlu yaptığı programda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özcan çok ilginç bir detayı kamuoyu ile paylaştı.

   Başkan Özcan, "Geçen Cuma akşam saatlerinde bir vatandaş belediyenin arka kapısından kimseye fark edilmeden benim odama kadar girmiş. Nasıl girmiş bilmiyorum. Benim protokol kapısını iterek açmış. Makamıma oturmuş. Bunu kimse bilmiyor ilk kez anlatıyorum. Makam odama girerek intihar etmek istemiş. Çalışanlarımız ve biz eşinin aramasıyla öğrendik. Karısı bizi arayarak ‘benim kocam iş bulamadığı için şu an belediye başkanının odasında makam koltuğunda birazdan intihar edecek. Lütfen engel olun’ demiş.Arkadaşlarımız odaya girdiğinde o vatandaşı makam odasında ağlarken buldu. İnsanlar gerçekten çok zor durumda. Allah’tan erken yetiştik ve canına kıymasına mani olduk” dedi. (Bolu Gündem)

  • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.