Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :25926979 Aktif Ziyaretçi :82650 6 Mayıs 2015 Çarşamba
[18:25] Bu duvar yazısı görenleri şaşırtıyor! -- [18:21] Aileleri bir arada tutmak için eğitimler başladı -- [18:16] Kuran Kursu inşaatına destek için Rize'ye gittiler -- [18:12] Atletizmde madalya yağmuru! -- [18:09] Vali Fidan Milli Eğitim'den brifing aldı! -- [18:05] Vali Fidan'dan DTSO'ya ziyaret -- [17:59] Trafik Haftası dolu dolu kutlandı! -- [17:49] Tarımda sulamaya destek! -- [17:45] Belediye Meclisi toplandı! -- [17:40] TSO'da toplandılar! --
Akif Çavuş
Tenisteki başarılı sporcular
Yazarın Diğer Yazıları :
Tarih:23.12.2010

 

Düzce’de tenis sporuna gönül verenler   gün  geçtikçe  daha da artmaktadır. Geçmişten bu günlere kadar yapılan turnuvalarda dereceye giren sporcuları sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

   Düzce’de ilk turnuva 2004 yılında   Konsopa Oteli tenis kortunda yapıldı.

 

   Konsopa açık tenis turnuvası erkekler 1.si Emre Ak, 2.si Akif Çavuş, bayanlarda 1. Meral Çalışkan, 2. Ayşe Sakarya oldu.

 

   19-25 Eylül 2005 Olimpik Cup Tenis Turnuvası Olimpik Spor Kulübü tenis kortunda yapıldı. Erkeklerde şampiyon Özkan Öcal olurken, 2. İsmail Nar oldu. Bayanlarda şampiyon Tülin Met Karadağ olurken, 2. Devrim Tokgöz Altan oldu.

 

   1 - 8 haziran 2006 Düzce Cup Tenis Turnuvası, Kültür Koleji tenis kortunda yapıldı. Turnuvada 1. Rahman Aydın, 2.Nafiz Duru oldu.

 

   18 - 25 Haziran 2007 Olimpik Cup Bahar Açık Tenis Turnuvası Olimpik Spor Kulübü tenis kortunda yapıldı. Turnuvada 1. Ahmet Sakaoğlu, 2. Metin Koç oldu. Bayanlarda 1. Devrim Tokgöz Altan, 2. Gülsüm Soypaçacı oldu.

 

   2 - 11 Kasım 2007 Olimpik Cup Tenis Turnuvası’nda 1. Ahmet Çengel,  2. Şahin Arıcak oldu. Bayanlarda 1. Devrim Tokgöz, 2. Gülsüm Soypaçacı oldu.

 

   3 - 12 Mayıs 2008 Düzce Cup Bahar Açık Tenis Turnuvası Olimpik Spor Kulübü tenis kortunda yapıldı. Turnuvada şampiyon Ali Oğuz, 2. Cenk Pertev oldu. Bayanlarda şampiyon Gülsüm Soypaçacı, 2. Devrim Tokgöz Altan oldu.

 

   10 - 20 Nisan 2010 en iyi 8 sporcunun mücadele ettiği DÜZCE CUP MASTER ERKEKLER Tenis Turnuvası’nda  şampiyon Akif ÇAVUŞ oldu. 2. Alptekin AYDIN oldu.

 

   20 - 28 Nisan 2010 Düzce Cup Bayanlar Tenis Turnuvası Olimpik Spor Kulübü tenis kortunda yapıldı.

 

   Turnuvada  şampiyon Gözde Kasapoğlu, 2.  Meryem Velioğlu,  3. Meltem Özgüner oldu.

 

   5 - 14 Mayıs 2010 Düzce Cup Erkekler Tenis Turnuvası Olimpik Spor Kulübü tenis kortunda yapıldı.

 

   Turnuvada şampiyon Şahin Arıcak olurken, 2. Muhsin Savaş oldu.

 

   Yapılan bu turnuvalardan geriye güzel rekabet ortamı, centilmence yapılan maçlar, hoş anılar ve  görüntüler kalmıştır.

 

   Bu spora ilgi duyanlar birbirlerini tanıma, dostluk kurma fırsatını bulmuştur.

 

   Emekleme döneminden geçip iyiye giden ve daha da ileriye götürmek adına bu spora olan ilgiyi yaygınlaştırmaya ilgi duyanların heyecanını taze tutabilmek için gerekli olan bu turnuvalarda biraraya gelmek dileğiyle...

Yorum Yazınız

                                              Yorumlar                                               
güzellllllllll
Osman - 20.05.2013

  Fatih Melih Maradit
BİZE VEKİL LAZIM, VEKİL!
 
  Semih Şenkaya
ANLADINIZ SİZ ONU!
 
  Ayşegül Şenol Can
SİZİN DUVARINIZ
 
  Ulviye Dikmen
BİR KENTİN PARKLARI
 
  Ahmet Altun
İFLAS
 
  Telat Çelik
SATIŞ
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Hümeyra Yılmaz
CELİL YAĞIZ KÜLTÜR MERKEZİ
 
  Adem Turgut
Avni Akyol’un kemikleri sızlar
 
  Özlem Akşit Kuşcan
18 MART'IN ARDINDAN…….
 
  Aysel Dural
ACELE KARAR VERMEK
 
  Fulya Temiz
BU ÇOCUK KİME ÇEKTİ?
 
  Erdal Pişken
GEL DE SPOR YAP!
 
  Caner Besler
Final günü
 
 Aydın Ferih MARADİT
 (DÜZCE POSTASI)
Bak Kardeşim!..
Süne mücadelesi eğitimi!
Hububatın en önemli zararlısı olan sünenin tanımı, biyolojisi, zarar şekilleri, mücadele yöntemleri ve süne sürveyleri konularında bilgiler verildi.
Anısına sergi açtılar!
Atölye EG'nin kurucusu olan ve 2010 yılında hayatını kaydeden sanatsever Öğretmen Ertül Gülsoy anısına Küçük Sanat Atölyesi Karma Resim Sergisi açıldı.
MHP Parkların devrini görmezden mi geliyor?
Belediye meclisince alınan kararla, parkların ticari alan dönüştürülüp maliyeye devri haberine bazı partiler tepki de bulunurken, MHP’nin bugün yaptığı bas
KELEŞ BASINLA BULUŞTU!
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, haftanın ilk iş gününde Düzce Medyasıyla bir araya geldi, medya mensuplarının sorularını yanıtladı.
Eylem Planı Toplantısı yapıldı!
Vali Ali Fidan başkanlığında Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu ikinci toplantısı yapıldı.
710 adaydan 440'ı başardı!
Hafta sonu motorlu taşıt sürücüleri sınavı yapıldı. 710 kursiyerin katıldığı sınavda 440 kişi başarılı oldu ve ehliyet almaya hak kazandı.
Hibe müracaatları başladı!
Gıda Tarım ve hayvancılık İl Müdürü Harun Kabaoğlu, tarım alanında yatırım yapacak ya da işini geliştirecek olanlara hibe destek programının 29 Mayıs 2015
Yamaç Paraşütü Düzce'de
Düzce’de gençlere ve Düzcelilere havacılığı ve hava sporlarını sevdirmek amacıyla kurulan Düzce Martı Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği çalışmalar
Akçakoca'da sanat müziği şöleni!
Akçakoca Yukarı Mahalle’de kurulan Organik Pazar çalışmalarına farkındalık kazandırmak ve mahalle yerleşiminin tarihi niteliklerini ortaya çıkarmak amacıyl

  Serbay interactive
Serbay interactive
© 2009 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

DÜNYA EVİNE GİRDİLER