Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :35090960 Aktif Ziyaretçi :119937 6 Mayıs 2016 Cuma
[10:56] Düzce’de bugün vefat edenler -- [17:18] Jandarma'dan silah baskını -- [17:14] HIDRELLEZ KALICI KONUTLARDA OLACAK! -- [17:05] Öğrencilerden tarih gezisi! -- [16:56] Küçük kardeşlerini unutmadılar! -- [16:52] Öğrencilerden Belediyeye ziyaret! -- [16:48] Solak'dan Çakır'a ziyaret! -- [16:37] TYCHE OT FESTİVALİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU -- [12:50] YIĞILCA! -- [12:17] DİLİMİZDE TÜY BİTTİ! --
MHP’DEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BELGE
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz, Yükseköğrenime Geçiş Sınavı’nda (YGS) başarılı öğrencilere belge takdim etti.
05.05.2010 -   Haberi Yazd?r

    Özel Yunus Güner Lisesi öğrencilerinden, 2010 YGS sınavında 3 alanda Düzce 1.’si olan Abdullah Ata ve bir alanda il birincisi olan Yusuf Ergi, Okul Müdürü Mustafa Bar, Müdür Yardımcısı Zabit Bostancı ve Fem Dershanesi Müdürü İsa Besler ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Teşkilatı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette, MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, Kadın Kolları Başkanı Sevilay Arıbaş ve Ömer Küçük hazır bulundu.

    Okul Müdürü Mustafa Bar, elde ettikleri başarıyla gururlandıklarını ifade ederek, “Okulumuz üniversiteye girişin ilk etabında önemli bir başarı elde etti. Öğrencilerimizin aldığı bu başarılar kendileri kadar bizi de mutlu etti. Öğrencilerimizin başarıya giden yoldaki en önemli yardımcısı olacağız" dedi.

 MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz ise, il genelinde değerlendirildiğinde sınavdan alınan sonucun memnun edici olmadığını söyledi. Buna karşın, Yükseköğrenime Geçiş Sınavı’nda derece yapan öğrencilerin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

    Konuşmaların ardından öğrenciler Abdullah Ata ve Yusuf Ergi ile okul yöneticilerine belge takdim edildi.(iha)

Peki, Senin Yorumun?
NAZAN  /  3/2/2011 - 18:01:19
 EĞİTİM ÜLKENİN SOSYO-EKONOMİK YAPISINDAN,TUTUNDA,MALİ VE SİYASİ POLİTİKALARINA KADAR HER BRANŞDAN ETKİLENEN BİR DALDIR.HERKES ÖNEMSER,FAKAT ELİNDEN GELDİĞİ KADARIYLA BAŞARILI OLUR.VİZYON SAHİBİ OLMAK ÇOK ÖNEMLİDİR.BİR YERDEN BUNA BAŞLAMAK VE KAZANMAK GEREKMEKTEDİR.HAK,HUKUK,SAĞLIK,,AHLAK KONULARINDA GEREKLİ ALTYAPILAR EĞİTİMLE HAZIRLANMALI.AKSİ TAKDİRDE,EĞİTİMSİZ YADA FAZLA EĞİTİMLİ İNSANLARIN HIRS VE ARZULARI BİZİ MISIR VEYA LİBYAYA DÖNÜŞTÜRECEK.DÜNYA İNSANI OLMAYI BAŞARMALIYIZ.

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%50,00
KAMURAN  /  3/2/2011 - 17:49:23
 EĞİTİM SADECE ÇOCUK YAŞTA DEĞİL,HAYATIN HER AŞAMASINDA VAR.İNSAN HAYATI BOYUNCA ÖYLE ZORLUKLARLA KARŞILAŞIYOR Kİ,ÖNEMLİ OLAN BUNLARDAN DERS ÇIKARABİLMEK.KİMİSİ YAŞADIKLARINI KİTAP YAZARAK,KİMİSİ ŞARKI SÖZÜ YAZARAK,KİMİSİ SANATSAL BİR ESER BIRAKARAK DİĞER NESİLLERE AKTARMAK İSTİYOR.AMAÇ BU YAŞANANLARDAN GELECEK NESİLİN DERS ÇIKARTIP,AYNI HATALARI TEKRAR ETMEMELERİ.HER YAŞTA EĞİTİM OLDUĞU GİBİ TARZLARI FARKLI OLABİLİR,YETER Kİ SEN KENDİ HAYATINA KATABİLECEĞİN KISMI ALMASINI BİL.

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%50,00
ZEYNEP  /  3/2/2011 - 17:36:18
 Bence günümüzün en önemli konusu eğitim,hatta çağımızın.Eskiden bilgiye ulaşmak zordu,şimdi bilgiyi kullanmak.Eğitim aslında anne karnında başlıyor.İzzet Baysal ülkemize kazandırdıklarıyla bunu doğrulayan o kadar çok eser bırakmıştır ki,anaokullarışliseler,üniversiteler,hastaneler vb.Egitim insanlarda cahilliği aldığı gibi,toplumsal olaylara bakış açısını da doğru noktada toplmaya yarar.Eğitime ve eğitilmiş insan sayısını artırmak için elimizden geleni yapalım.Türkiyemiz kazanacak göreceksiniz.

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%50,00
  Fatih Melih Maradit
DİLİMİZDE TÜY BİTTİ!
 
  Semih Şenkaya
ANALİZ
 
  Ayşegül Şenol Can
YEŞİL DÜZCE!
 
  Ulviye Dikmen
Tarihten Gelen Bereketin Öyküsü Düzce Ot
 
  Ahmet Altun
YIĞILCA!
 
  Telat Çelik
MUHAMMED
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Hümeyra Yılmaz
SAVAŞ, KAÇIŞ VE KAMPLARDA BAYRAM
 
  Adem Turgut
Şu çimento fabrikası meselesi…
 
  M. Doğan Kaya
BİR YİĞİDİN ARDINDAN...
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
DANANIN KUYRUĞU
 
  Caner Besler
Zoru severiz
 
CEZALAR ARTACAK!
Düzce Belediyesi tarafından kaldırımlara park eden araçlar için cezai işlem yapılacak. Yapılan denetlemeler sonucunda kaldırımlara park eden araçlara ilişk
Atık piller toplanıyor!
Düzce Belediyesi tarafından başlatılan atık pil toplama çalışmaları kapsamında hazırlanan proje öğrencilerden yoğun ilgi gördü.
Belediye lokma dağıttı!
Düzce Belediyesi Merkez ve Cedidiye Camii meydanında Miraç Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma dağıttı.
Düzce’de bugün vefat edenler
Aramızdan ayrılanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.
Belediye'den iki proje!
Düzce Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk kapsamında iki proje geliştirildi.
Okulda kandil kutlaması!
Akçakoca Ayazlı Anaokulu okul aile birliği tarafından Miraç kandili nedeniyle okulda helva ikramlı kutlama gerçekleştirildi.Yeni Ilgaz Eczanesi
(380 512 24 60)
Aziziye Mahallesi Eski SSK Karşısı No:102
01.12.2014
Aydınpınar Eczanesi
(0380 524 19 15)
Aydınpınar Caddesi Petrol Yanı No:13/F
01.12.2014


koç

boga

ikizler

yengec

aslan

basak

terazi

akrep

yay

oglak

kova

balik

Telefon Rehberi
Türk Telekom’un Telefon Rehberi’ne ulaşmak için tıklayınız.
Fatura Sorgulama
Türk Telekom faturanızın miktarını ve son ödeme tarihini buradan öğrenebilirsiniz.
T.C. Kimlik Sorgulama
Bir çok işlem sırasında karşınıza çıkan TC Kimlik Numarası’nı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
DÜZCE


  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım
© 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Boşa kürek çekiyoruz! " Haberine...
 B. Ulusoy
 Sakaryadaki park harika olmuş. Üstelik heryerden çoluk çocuk dolup taşıyor. adamların kafası çalışıyor. biz ancak parklarımızı satalım, ona buna kiralayalım derdindeyiz. birde ancak kayık alıp koyarız .
  " Çöpleri zamanında alamadıktan sonra NE ÇARE! " Haberine...
 deniz
 beyciler mahallemi oldu yoksa hala köymü? biri bunu bana açıklasın. başkan audisine binsin gelsin sokaklarımızın halini bir görsün. çamur içinde. araçlarımızın ön takımını tamir ettirmekten bıktık. çöpten bıktık. başkan sen bizimle dalga mı geçiyosun.
  " DİLİMİZDE TÜY BİTTİ! " Yazısına...
 Sibel
 Sesimizi çıkarmadığımız ve sizler gibi seslerini çıkartanları seyrettiğimiz sürece biz ancak kayığa bineriz sayın Maradit. Sizleri ayakta alkışlıyorum. Düzce adına verdiğiniz bu mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum.
  " CEZALAR ARTACAK! " Haberine...
 Refiye Ergül
 kaldırımlarda araba görmek istemiyoruz, yürüyemiyoruz.
  " YIĞILCA! " Yazısına...
 işçi kardeş
 hala bazı gerçekleri göremeyecek kadar kör bunlar,, ama bu talanın arkasında muhakkak büyük çıkar ve menfaat var,, hepsi yakında ortaya çıkar,, zavallı yığılcalı da fabrika kurulacak yığılcalı işsizlikten kurtulacak zannediyor,,, o zaman gelin düzceye onlarca fabrika kuruldu 5000 işçi çalıştırılacak diye teşviklerden yararlandırıldı. netice sadece 300-500 işçi alayı asgari ücretli ve sağlıksız ortamlarda çalışma,, sizinki daha beter çimento fabrikasının kurulduğu yerde ot bitmiyor ot,, anlayın be kardeşim ,,,
  " DİLİMİZDE TÜY BİTTİ! " Yazısına...
 ahmet besla
 sayın maradit sayın keleşe on tane proje veriyorum1 düzcede eskiden olan dekovil düzceye getirip düzcenin tanıtımı adına bir parkta sergilenip düzceye kazandırılabilir 2 düzceye seyir terası yapılıp teleferik sistemi kurup düzceye katkı saglar 3 kardüzü eftenia oteli ve efteni tabiat parkı hayvanat bahçesi projesini gerçekleşebilir 4 düzceye fuar alanı kurulması lazım 5 düzceye 5 yıldızlı otel kazandırmak lazım 6 metrobüs tranvay hattı havatry hattı kurulabilir 7 düzceye olimpiyat hazırlık merkezi kurulabilir spor trizmi patlar 8 düzceden merkezde kalan d 100 şehir dışına çıkarılması lazım 9 düzceye marka firmaları getirip düzcenin gelişmesine katkı saglanabilir 10 düzce büyük düşün büyük projeler geliştirilebilir
  " YIĞILCA! " Yazısına...
 Hayati Demirtaş
 Aynen abi, fabrika kurulacak işsizlik azalacak diyorlar. o fabrikanın tozunu sağlık acısından kimse düşünmüyor. herşey olmuş para. o yem. yeşil yığılcanın halini göreceğiz o zaman. bu yazımı da hiç kimse unutmasın!
  " YIĞILCA! " Yazısına...
 ramazan
 sen göçümü önleyeceksin, bu fabrikanın yapılışıyla sen ereğlideki göçü biliyormusun. madem ordan örnek alıyorsan bu fabrikaya ilk sen karşı çıkman lazım. insanları kandırmayın.
  " YIĞILCA! " Yazısına...
 Mustafa
 Sen kaç fabrikayı inceledin. düzcede zehir soluyan fabrikalara neden karşı olamadın. git önce en yakın örnek ereğlideki çimento fabrikası. sen kaç kere yığılcaya geldin. Yığılcadaki göç oranının farkındamısın. önce bunlara cevap ver beyefendi.
  " YIĞILCA! " Yazısına...
 Bahattin Gümüş
 Ne bir idareci ne bir yönetici çıkıp ta insanları bilgilendirmiyor.Sadece sayın belediye başkanımız ölümünede olsa fabrikayı kuracağım diyor.Galiba bu fabrika zararsız çevreye faydalı insanlara yararlı olacak böyle olmasa niye öyle bir kelime kullansın.DEĞİLMİ
Anne ölümlerinde düşüş devam ediyor! Anne ölümlerinde düşüş devam ediyor!
  Mahkemeden parklar için karar çıktı!
  ASLA BU İŞ BURADA BİTMEYECEK!
  Boşa kürek çekiyoruz!
  Yönetici kadrolarında görev değişikleri!
  Ot Festivalinin basın lansmanı yapıldı
  Çimento Fabrikası konusunda Düzce kamuoyunu aydınlat!
  İki rekor birden kırdılar!
  İkinci ihale 7 Haziran'da!
  UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 2 KİŞİ YAKALANDI!
  35 araç törenle hizmete girdi!
  Polis araçları didik didik aradı!
  DTSO Meclisi toplandı!
  Depremzedeler kendi mahallelerini tasarladı, sırada ruhsat var!
  TYCHE OT FESTİVALİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU
  Vekillerle bir araya geldiler!
  Parkta kitap okudular!
  Liseli gençler üniversitede!
  Yeni enerji alanları araştırılıyor!
  Amerika'da ilk temaslar yapılmaya başladı!
  Workshop etkinliği yapıldı!
  29.4.2016 - Mahkemeden parklar için karar çıktı!
  5.5.2016 - YIĞILCA!
  5.5.2016 - DİLİMİZDE TÜY BİTTİ!
  29.4.2016 - TOKİ konutları satışa çıkıyor!
  3.5.2016 - Depremzedeler kendi mahallelerini tasarladı, sırada ruhsat var!
  29.4.2016 - Kurukavak köyüne belirlenemeyen bir nesne düştü!
  3.5.2016 - Amerika'da ilk temaslar yapılmaya başladı!
  3.5.2016 - Yönetici kadrolarında görev değişikleri!
  4.5.2016 - Çimento Fabrikası konusunda Düzce kamuoyunu aydınlat!
  4.5.2016 - ASLA BU İŞ BURADA BİTMEYECEK!