Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :73146313 Aktif Ziyaretçi :7980 25 Ekim 2020 Pazar
[16:09] Münazara liginde ikinci oldular! -- [18:13] 50 dönüm arazide tıbbı bitki üretilecek! -- [17:12] Yılmaz, doktorları tebrik etti! -- [16:32] Sosyal Medyada kim, ne demiş? -- [16:19] 'Yapay zeka nesneleri tıpkı insanlar gibi görüyor' -- [16:12] Vize işlemleri askıya alındı! -- [16:04] ABD'li kurum açıkladı: Koronavirüs seyrini değiştirdi! -- [15:54] Benzine 12 kuruş indirim bekleniyor! -- [15:47] İstanbul Eczacı Odası:Risk grubundaki 10 hastadan 9’u grip aşısına ulaşamayacak! -- [15:39] Vergi ve ceza affının ayrıntıları belli oldu! --
Kapoğlu’na destek!
Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ertan Taşlı, CHP İl Başkanı Haluk Demir ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine açıklama yayınladılar.
21.09.2020 - 15:38:28  Haberi Yazd?r

 

   Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı aşlı, CHP İl Başkanı Haluk Demir ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine açıklama yayınladılar.

Ahmet Dertli

   Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

   Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzcespor yönetim kurulunun istifası üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu karar başta Düzcespor olmak üzere taraftar ve spor camiasına büyük hayal kırıklığı yaratmış

   “Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki yönetimin seçilir seçilmez kolları sıvayarak kulübün 2019-2020 sezonunda maçlarda oynaması için gerekli olan tüm kısıtlamaları kaldırtarak maçların oynamasının önündeki engel kaldırılmış ve Düzcespor yönetim kurulu birlikte hareket ederek önceki dönemlerde yaşadığı darboğazdan çıkarılmıştır. Düzcespor Balkanı Gökhan Kapoğlu, kulübe büyük kaynak aktarmış mali kriz tamamen bitirilmiştir devam eden sezonda mali yapının güçlenmesi ve Düzcelilerin takıma sahip çıkması ile çok iyi bir performans sergileyerek Düzcespor’da büyük başarı elde edilmiştir. Covit-19 salgını nedeniyle lig maçlar devam etseydi çok büyük olasılıkla şampiyon olacağı kesindi. Bu başarı Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzceli iş ve spor camiasının önde gelen insanların oluşturduğu yönetim kuruluna aittir.

   Dünya genelinde yaşanan covit-19 salgını nedeniyle ligler ertelenmiştir. TFF aldığı karar ile Düzcespor büyük haksızlığa uğratmış olup yapılan tüm itirazlara rağmen karar değişmemiştir. Bu haksız karar başta Düzcespor yönetimini, spor camiasını ve taraftarları çok üzmüştür. Burada Düzce Spor başkanı Gökhan Kapoğlu’un bahsettiği uğramış olduğu haksızlığa karşı kamuoyu oluşturulamamıştır.

   Liglerin yeniden başlaması, bu sürpriz istifayı Düzcespor’u çok zor bir döneme sokacak olup Başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanlarımız, siyasi parti Başkanlarımız ve Sivil toplum kuruluşu başkanlarımız hep birlikte seçilmiş olan Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim kurulunu yeniden görevinin başına dönmesini ve yeni sezonda oynanacak olan maçlarda Düzcespor’umuza destek olmaya davet ediyorum. Bu güne kadar maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan Başkan ve ekibinin, Düzcespor’umuzun yanında durarak manevi destek ile daha üst liglere çakmasına katkı vermeliyiz”

Ertan Taşlı

   Düzcespor Düzce’nin ve Düzce esnafının markasıdır. Düzce’de yaşayan her kesimi bir araya getiren birleştirici gücüdür. Son dönemde bu özelliğini fazlasıyla ortaya koymuştur. Pandemi döneminde talihsiz haksızlıklarla karşı karşıya kalmasına rağmen Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimi dirayetli ve özverili tutumlarıyla hem taraftarın hem de Düzce’nin gönlünü kazanmış, tribünlerini tıka basa doldurmuş, kaliteli seyirci anlayışını ortaya koymuş bir kulüp haline gelmiştir. Ancak Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin istifası Düzce kamuoyunu derinden üzmüştür. Bu kadar emeğin zayi olmaması için kadını, erkeği, yaşlısı, genci tarafından büyük destek alan Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin Düzcespor’un hak ettiği yere gelmesi için istifa kararlarının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini düşünmekteyim birçok talihsizliği son zamanda yaşamasına rağmen alınan bu kararla daha talihsiz ve çıkmaz bir duruma düşeceğini düşündüğüm Düzcespor’a bu şehrin markasına, esnafın gözbebeğine Başkan Gökhan Kapoğlu ve ekibinin yeniden sahip çıkarak taraftarın ve kamuoyunun beklentilerine karşılık vereceğini düşünüyor ve tüm kesimlerin Düzce’de yapılan her güzel şeye sahip çıkacağını ümit ediyorum.

Haluk Demir

   Düzce’de bir süredir Düzcespor Kulüp Başkanlığı yapan Gökhan Kapoğlu’nun istifası gündeme oturdu. Bir şehrin spor kulübü o şehrin en önemli sembollerden biridir. O şehrin ismini taşıyan futbol takımları özellikle o şehrin tanınmasındaki en büyük faktörlerden biridir.

   O nedenle şehirlerin futbol takımları tanıtım elçileri gibidir.  Düzcespor için de bu durum böyledir. Düzcespor’un başarıları Düzce’nin de başarısıdır. Düzcespor, o şehirde yaşayan herkesin her türlü kimliğinin üstünde bir üst kimliktir. O nedenle bu takımla ilgili gelişmeler istisnasız her kesimi, kurumu ilgilendirir. Gökhan Kapoğlu’nun başkanlığı döneminde takımın başarısını kimse inkar edemez. O nedenle başarılı bir konumdaki takımda Kapaoğlu’nun istifası anlamlıdır ve şehirde ortak bir üzüntüye vesile olmuştur. 

   CHP İlçe Başkanlığı olarak kamuoyunun ortak duygusuna biz de katılıyor,  Gökhan Kapoğlu’nun istifasından duyduğumuz üzüntüyü belirtmek istiyoruz.

İlhami Caboğlu

   Sayın Gökhan Kapoğlu’nun 8 Kasım 2019’dan beri emek verdiği, uğraştığı Düzcespor Başkanlığı’ndan istifasını üzüntü ile öğrendik. Kapoğlu’nun seçildikten sonra Düzce Halkı'nın ve Düzcespor taraftarlarının ne kadar heyecanlandığını, ne kadar Düzcesporu benimsediğini ve şampiyonluğuna inandığını bizatihi gördüm.

   Düzcespor’un şampiyonluk yolunda olduğu dönemde Pandemi nedeniyle federasyon tarafından önünün kapatıldığını Düzcesporun hakkının yenildiğini ve bu durumda yalnız kaldığı süreçte bile Kapoğlu’nun elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyoruz. Bu süreçte Kapoğlu yalnız bırakılmıştır. Başkanı göreve geri getirmek üzere Sağduyu ile hareket edip Düzce Valiliği, Belediyesi ve Düzceli İşadamlarının birlikte başkanın göreve devam etmesi adına bütün girişimlerde bulunması gerekmektedir. Bir kişiyi bir yola koyup yalnız bırakmak etik değildir. Bu gibi gelişmeleri siyasi malzeme olarak kullanmak Düzce’mize haksızlık olur. Bu gibi Düzce’yi ilgilendiren durumlarda sen ben yok biz vardır. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak Düzcespor’u her daim gerek maçlarında deplasmanda olduğu zamanlarda bile yalnız bırakmadım, dün olduğu gibi bugünde Kapoğlu'nun göreve devam etmesiyle ilgili elimden geleni yapacağımı tüm Düzce Halkı ve Düzcespor taraftarlarının bilmesini isterim.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
ARTIK YADIRGAMIYORUZ!..
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİDEN MERHABA
 
  Ulviye Dikmen
4 EKİM HAYVAN HAKLARI GÜNÜ
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
ELİF TAŞÇI’DAN İNSAN TARİFİ; DR. İLKNUR
 
  Hümeyra Yılmaz
RANTIN OLMADIĞI YER
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
BU SİSTEM YÜRÜMELİ AMA..!
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI GELİŞİMİNİ ENG
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " İlk böbrek nakli gerçekleşti! " Haberine...
 Durdu Çavuşoğlu
 İsmail Akyüz Arkadaşıma Büyük Geçmiş Olsun Sağlıklı Yaşam Diliyorum.Kadavradan Karaciğer Nakilliyim SLMLR Düzceden
  " ELİF TAŞÇI’DAN İNSAN TARİFİ; DR. İLKNUR ARSLANOĞLU " Yazısına...
 F Sönmez
 Bence burada üç aklı güzel bir araya gelmiş. Peri, İlknur ve Elif. Peri ve İlknur Hanım'ın fedakarca çalışmalarını en başından biliyor ve takdirle izliyoruz. Elif Hanım'ı lise çağından beri tanıyorum.Yüksek karekterli, hep öğrenmeye istekli. Mutlaka sizlerden de öğrenmiştir.Yazıdan da bu anlaşılıyor.Zaten sohbetlerde de İlknur Hanım'dan bahsederken, bir masal kahramanını anlatır gibi hep yüksek duygularla ifade eder. İyi ki varsınız aklı güzel insanlar. Gelecek Aydınlık Türkiye'ye model oluyorsunuz.Sizleri tanımakla insanlığa olan güvenimiz yükseldi.
  " İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımlar konuşuldu! " Haberine...
 haydar
 İSKİ İSTANBUL SU KANALİZASYON DEĞİL Mİ. YANİ İBB NİN BAŞKANI CHP DEN DEĞİL Mİ. DÜZCE CHPLİLER NEREDE. UYKUDA MI. BRAVO YUNUS BAŞKAN. YAN MASADA CHPLİLER BİLE OLSA BU FOTOĞRAFI KULLANDIRMAN TAKDİRLİK ZATEN. İBB DE İYİ PARTİLİER İŞ GÖRÜYOR
  " ARTIK YADIRGAMIYORUZ!.. " Yazısına...
 Ertuğrul
 Topyekün öğretilmiş çaresizliği yaşıyoruz. Nemelazımcılık günlük yaşam yarını düşünen yok. Cehalet dizboyu.
  " Özlü; ‘Bölgenin karakterine uygun peyzaj yapılacak’ " Haberine...
 Harun Can Şerbetci
 Asar deresine greyder sokarak balık ve canlıların yuvalarını yok ediyorlar.. Asarın iç kenarları çöp.içinde.. Niye çünkü hiçbir durakta neredeyse çöp kutusu yok.. olan da küçük.. dolunca boşaltılana kadar vatandaş çöpünü dereye atıyor.. Atan da suçlu hizmet veremeyen de ceza yazmayan da..
  " ARTIK YADIRGAMIYORUZ!.. " Yazısına...
 Celal GÜNER
 Fatih bey düşüncelerime tercüman olmuşsunuz. Teşekkür ederim. Daha çok şeye alışacağız sanırım. Duyarsız bir toplum haline getirildik. Sosyal psikolojik bir dram yaşıyoruz ve tükeniyoruz değerlerimizi, insanlığımızı...
  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Murat
 Hem şirketleşelim hem de pamuk eller cebe... başkan ve yönetim kurulu üyeleri işinin ehli olduktan sonra düzce spor ihya olur yeter ki akıllı idareciler olsun. süper ligde bile başkanlar milyonlar verir ama paraları aynen temliklerle geri alınır. diger önerileriniz olumlu ama para pul ile asalet olunmaz.. çok sevilen eski başkanlar varken, dünyanın parasını vererek başarısız olan ve sevilmeyen başkanlar da var. bir de düzceli her sene para para diyerek dolaşan yönetimlerden nefret ediyor. şirketleserek bu sorunun önüne gecilebilir.
  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Ertuğrul
 Düzcede kaç tane prof.futbolcu var O rakamları verecek babayiğit Nerde İzleme komitesini kimlerden oluşacak varmı Düzcede yokkk. Olmayacak işler hepsi de Laf ola beri gele.
  " EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor! " Haberine...
 Murat
 Türkiyenin havası en kirli şehirlerinden olan düzcede valiliğimiz ve belediye başkanlığımız acil ve kalıcı tedbir almak zorundadır.kirlilik ile ilgili üniversitemizin önemli çalışmaları var bilhassa fabrika bacalarındaki filitre sistemleri muhakkak tesbit edilmeli takmamakta ısrar edenleri ağır para cezası ile cezalandırmalıdır.en önemli neden bu bacalardan çıkan ve kansere neden olan partiküllerdir.covit nedeniyle çok daha etkili olan bu durum tedbir alınmazsa düzcenin felaketi olacaktır.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Didem A.
 Bir toplumun ahlaki gelişimi hayvanlara olan davranışıyla ölçülür.
Üniversiteye uyum programları sona erdi! Üniversiteye uyum programları sona erdi!
  Fen İşleri çalışmalarını sürdürüyor!
  Özlü; ‘Bölgenin karakterine uygun peyzaj yapılacak’
  Gelecek Partisi basınla buluştu!
  BOLU SALLANIYOR!
  Şahin; ‘Yatırımcıları Düzce’ye davet ediyoruz’
  İlk böbrek nakli gerçekleşti!
  Okul bahçelerine yerleştirilecek!
  Dünya Gazeteciler Gününü kutladılar!
  İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımlar konuşuldu!
  Bahçe atıkları ve eski eşyalar ücretsiz toplanıyor!
  Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı!
  Meral Akşener Bolu'ya gidecek!
  Özlü, Yöresel Ürünler Pazarı’nı ziyaret etti!
  Satranç, tarih ile buluşacak!
  65 YAŞ VE ÜSTÜNE ÜCRETSİZ!
  ‘İnşallah birlikte başaracağız’
  Valilikte panik dolu anlar! Biber gazı etrafa saçıldı!
  TSO ile Akınsoft arasında protokol imzalandı!
  Uzun; ‘Deneyimli Peyzaj Mimarları yetiştirmekteyiz’
  Dünya Gazeteciler Gününü kutladılar!
  20.10.2020 - ARTIK YADIRGAMIYORUZ!..
  22.10.2020 - ELİF TAŞÇI’DAN İNSAN TARİFİ; DR. İLKNUR ARSLANOĞLU
  18.10.2020 - Kubilay’dan Düzcespor için öneriler!
  20.10.2020 - Özlü; ‘Bölgenin karakterine uygun peyzaj yapılacak’
  22.10.2020 - İSKİ’nin Düzce’ye yapacağı yatırımlar konuşuldu!
  22.10.2020 - İlk böbrek nakli gerçekleşti!