Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72922166 Aktif Ziyaretçi :15936 30 Eylül 2020 Çarşamba
[18:27] MARADİT; 'SARIOĞLU ETİK OLMAYAN BİR YOL İZLEMİŞ’ -- [17:56] Özlü, Cebeci’yi ağırladı! -- [17:36] DÜZCE BASININDAN ÖRNEK PROTESTO! -- [17:17] Rektör Çakar TEKNOFEST birincilerini tebrik etti! -- [16:11] Odun hırsızları yakalandı! -- [16:04] Otomobilin çarptığı motosikletli ağır yaralandı! -- [15:54] Roma dönemine ait 71 sikke ve 1 bileklik ele geçirildi! -- [15:46] Apartmanda yayılan kokudan etkilen 5 kişi hastaneye kaldırıldı! -- [15:15] Yeni bisiklet yolları yapımına başlandı! -- [14:50] Orman ürünleri fabrikasında patlama: 1 yaralı! --
DÜZCE’YE YENİ YAŞAM MERKEZİ!
ALG Constructions, uluslar arası markaları bir araya toplayacağı, dünya markası otel ve business ofisler ve rezidanslardan oluşacak olan ve 3 bin kişiye istihdam sağlayacak 500 Milyonluk yatırımla Düzce ve bölgenin yeni yaşam merkezi olacak kompleks projelerini basın aracılığıyla Düzcelilerle paylaştı.
9.09.2020 - 13:57:49  Haberi Yazd?r

 

   ALG Constructions, uluslar arası markaları bir araya toplayacağı, dünya markası otel ve business ofisler ve rezidanslardan oluşacak olan ve 3 bin kişiye istihdam sağlayacak 500 Milyonluk yatırımla Düzce ve bölgenin yeni yaşam merkezi olacak kompleks projelerini basın aracılığıyla Düzcelilerle paylaştı.

   ALG Constructions, Düzce ve bölge genelinde yaptığı sayısız çalışmalarına bir yenisini daha eklemek için gün sayıyor.

   Yaklaşık 500 Milyon TL’ye mal olacak olan ve 3 blok halinde yükselecek Düzce ve bölgenin yeni yaşam merkezi kompleks projenin tanıtımı bugün gerçekleşti.

DÜZCE’NİN EN BÜYÜK PROJESİ

   Kentteki bir tesiste düzenlenen kahvaltı da basın mensuplarıyla bir araya gelen ALG Construction Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, projeleri ile ilgili detayları basın mensuplarıyla paylaşarak, “Bugün burada Düzce’mizin en büyük projesini tanıtmak için toplandık. Düzce’mizin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, gerek ilimizde gerekse bölgemizde olmayan nitelikte alışveriş ve yaşam merkezini içeren projemizi basın mensuplarımız aracılığıyla Düzce halkı ile paylaşmak, projeyi Düzce halkının benimsediği, kabullendiği, özümsediği bir yer olsun istiyoruz. Projemizi geliştirirken de Düzce halkının fikirlerine, beklentilerine önem vererek onları da içine alan geniş ve kapsayıcı bir proje olsun istiyoruz” dedi.

DÜZCE’DE BÜYÜK BİR EKSİKLİĞİ GİDERECEĞİZ

Düzcenin her iki metropol şehir olan Ankara ve İstanbul’un tam ortasında olmasına, hem içinde hem çevresinde bir çok doğal güzellikleri de barındırmasına rağmen maalesef hak ettiği değeri içinde bulunduramadığını ifade ederek açıklamalarını sürdüren Algün, “En basitinden bir alışveriş yapmak için bile Bolu’ya, Adapazarı’na, İstanbul’a gidiyoruz.  Bir yemek için dahi çevre illere gitmek durumunda kalıyoruz. Biz bunun Düzce’miz için büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyoruz. Bu eksikliği gidermek amacıyla böyle bir kompleks projeyi, yaşam projesini haya geçirmek istedik. Bununla ilgili uzun zamandır çalışmalarımız devam ediyor. Böyle bir alanı merkezde yakalamak biraz zor. Bizim projemizin en büyük özelliği şehrin merkezinde organize ediyor olmamız. Ulaşılabilir olması hatta yaya ulaşılabilir olması güzel. Hatta belediyenin uygulamaya koyacağı bisiklet yolu projesine de uygun bir ulaşım projesi hazırlıyoruz” diye konuştu.

YENİ NESİL YEŞİL AVM

“Projemiz Kervan kavşağında eski Göle fabrikasının bulunduğu 50 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek.  Projemiz yeni nesil bir AVM olacak” diyerek konuşmasını sürdüren Cihat Algün, “Özellikle pandemi sonrasında insanların beklentilerini karşılayabilecek nitelikte hem steril hem açık ve ferah alanlardan oluşan yeni nesil yeşil bir AVM. Yeşil Düzce diyoruz ya bizim AVM’miz bir beton yığını değil yeşil bir AVM olacak. Çok ciddi peyzaj alanlarımız var. Yatayda ve dikeyde bahçelerimiz ve teraslarımız var” dedi.

DÜZCE’Yİ BÖLGENİN CAZİBE MERKEZİ KONUMUNA

GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

   Algün, açıklamalarına şu şekilde devam etti;

   “Kompleksimiz sadece bir alışveriş merkezi değil. Üç bloktan oluşuyor. Blokların birinde bir otel yükselecek. Bahsettiğimiz otel, uluslararası düzeyde beş yıldız konforunda marka bir otel olacak. İkinci bloğumuzda bölgemizin iş ve ticaret hayatının merkezi olduğu göz önünde bulundurularak, business ofis ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte olacak. Üçüncü bloğumuzda ise nitelikli rezidans şeklinde konut bloğu olarak yükselecek. Ortası geniş bir meydandan oluşurken, altında da 3 kat podyum ve AVM’den oluşan bir kompleks yapı. AVM’de yakalamak istediğimiz nokta sıradan mağaza ve işyerlerinin olduğu değil, uluslararası marka olmuş büyük firmaları barındırarak Düzce’yi bölgenin cazibe merkezi konumuna getirmeyi hedefliyoruz.”

   Algün, AVM’si rezidansı, ofisleri, otelleri ile toplu yaşam merkezi konumunda Düzce’ye artı sağlayacak yapının yaklaşık 3 bin kişiye de iş imkanı sağlayacağını, bu durumunda Düzce’de çok önemli bir açığı kapatmış olacağını dile getirdi.

HEDEF 2023

   ALG Construction Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, açıklamalarının sonunda ise şöyle konuştu;

   “Projemizle ilgili tüm resmi işleri bitirdik. Projelendirme safhası devam ediyor. Maksimum 5-6 ay içerisinde kazmayı vurmayı hedefliyoruz. İnşallah Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde Düzce’mize büyük bir armağan olarak bitirmeyi hedefliyoruz. İnşallah 2023 yılında hep birlikte kurdelesini keseceğiz. Hedefimiz 2023.”

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurlad
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Pandeminin İzleri; Göğüs Hastalıkları Uz
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE VİCDAN MUHASEBESİ
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Ahi Evran
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
NEDEN KİLO VEREMİYORUZ?
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Beyin ameliyatları için başka kentlere gitmeye gerek yok! " Haberine...
 Vatandaş
 Kusura bakmasın ama doktor bey hiçbir ilgi alaka hiçbirini göremedik. MR'a bakarak sadece fiziğe göndermesi fıtıkla ilgili ağrımızın ben bilmem ondan mı nedendir demesi çok ayıp. niye doktor oldun o zaman. Allah Allah ya kınıyorum İlgisiz alakasız doktora gitmenize gerek yok boş insan.
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 Serpil Çırakoğlu
 Kalıcıkonutlar yeni adıyla Bahçeşehir 12.bölgeye de bir çare bulurlarsa evet belediye çalışıyor diyeceğim. En tepede su deposunun yan tarafındaki ağaçlık içkicilerin serserilerin yatağı haline geldi. Yine hemen karşısındaki ana caddedeki parkın kenarına denk gelen cadde arabalarla doluyor gelen çöpünü orada bırakıp gidiyor. Caddede park halindeyken gece geç saatlerde gürültülü müzik açıyor sık sık da kavga çıkarıyorlar. 11.bölgedeki yokuşun her iki tarafındaki yola beton bloklar yerleştirildi görüntü kirliliğinden başka işe yaramıyorlar aracını park etmek isteyen o blokların biraz ilerisine parkediyor. Yani beton bloklar çözüm olmadı. Parkın içi ayrı sorun akşam belli saatlerden sonra serseri yatağı haline geliyor. Şimdiye kadar kim belediye başkanı olduysa konutlarla ilgilenmedi.
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 Kemal kaya
 Düzcespor destek bekliyor
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 hikmet neğuç
 birde küçük melen saray yeri tokuşlar çakırlar arası melen yatağı taş duvarlarla su kanalını yapıyorlardı durdu. neden durdu. bu melen yatağı ve asar suyu bentlerle yükseltilerek kayıklarla gezinti yapılabilinir. yan yollara büfeler parklar çay bahçeleri yapılarak düzce güzelleştirilebilinir. örnek eskişehir porsuk çayı gibi
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 hikmet neğuç
 cumhuriyet caddesinin devamı olan 3.5 klm çamköyü toki arası 5 yıldır yol açıldı stablize şeklinde duruyor. bahane para yok. düzce belediyesi isterse orayı hurdalarıyla yapar ve düzce ereğli istanbul arası trafiğini oldukça da rahatlatır. oradaki yer sahipleri de yerlerini değerlendirir
  " ÖNLEM ALINMAZSA KUM FIRTINALARINA HAZIR OLUN! " Haberine...
 GÜLER.E.
 teşekkür ediyorum bir okur olarak dünyanın geleceği bilimsel olayların gelişimi insanların bilinçlendirilmesi, geleceğimizin pek parlak olmadığı bu dünyada cahil toplumu bilinçlendiren haberler yapın. siyaseti bırakın o bunu demiş şu bunu demiş düzce olarak düzceyi marka yapalım en azından biz Türkiye'ye örnek olalım bizi yöneten idarecilere sesleniyorum . bırakın birbiriniz yemeyi yoksa çok geç olacak.
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Çok üzüldüğüm bir kayıp oldu mehmet arif'in ölümü ve annesi Emine Abla Aşık veysel'in dediği gibi "sen bir kere gittin bense hergün uğurluyorum seni" der gibi bakıyor dünyaya kolay değil bir evladını kaybetmek, kardeşleri soner ve ışıl'ın, abisi Ali'nin başı sağolsun mehmet abinin ruhu şad olun..Arif'in ruhu şad olsun Allah rahmet eylesin..o iyi evlat ve iyi bir ağabeydi..
  " Sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları yapılıyor! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Rehabilitasyon merkezi çok güzel bir kazanım Düzce sokak yaşayanları için ama lutfen gerekeni daha fazla ve canların yaşamını kurtarmak için daha fazla yapmak gerek bizlerden ne beklenirse yardımcı olmak görevimiz
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Zafrt İSMİÇOĞLU
 Kalemine sağlık abla.Duygular ortak...
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Murat batur
 Ölümü ile bizlerı onanmaz bir üzüntüye sevk eden evladımızın böyle bir göreve gönüllü gitmesi ve süreci uzatma talebinde bulunması ayrı bir hüznün gerekçesi olabilir mi,hayata tutunabilmek adına hep mücadele eden ve yaşam şartlarının bedeli altında sosyo ekonomik ezikliğin bir bedeli sermayesini can yapan insanlardır.bu güzel ve saygın evladımız da bu bedeli canı ile ödemiştir.kahpe ve şerefsiz insanların insani yardım aracına çapraz ateş açarak katliam yapması ise muhataplarımızın ne tiyniyette olduğunu göstermektedir . Şehidimiz,garibimiz nurlar içinde uyuşun.arkasında binlerce boğazı düğümlenmiş düzcelinin göz yaşı ve duası var .
Doğaseverler doğal yaşamı öğreniyor! Doğaseverler doğal yaşamı öğreniyor!
  Belediye Basın Bürosu kadrosunu güçlendirdi!
  Uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı!
  Uyuşturucu operasyonlarında 4 kişi tutuklandı!
  Özlü; ‘Çocuklarımız daha ferah bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler’
   ‘Tehdidin esas kaynağı Amerika’
  DEVA Partisi’nin Cumayeri ve Gölyaka İlçe Başkanları belli oldu!
  Ceneviz Kalesi'nin yolu asfaltlanıyor!
  Virüs mutasyon geçirdi: Corona artık daha bulaşıcı!
  Otomobilin motor kısmında yangın çıktı!
  Zabıtadan dilenci operasyonu!
  Kredi kartlarında yeni düzenleme!
  Vali Atay yapımı devam eden Yığılca yolunu inceledi!
  DEAŞ operasyonunda yabancı uyruklu 6 kişi yakalandı!
  Devrilen zift yüklü tanker otomobile çarptı: 3 yaralı!
  Çamköy mevkiinde çıkan yangın kısa sürede söndürüldü!
  Turistik yerlerde inceleme yaptı!
  Toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanacaklar!
  İhtiyaç sahiplerine yardımlar sürüyor!
  Mezarlıklar koruma altına alınıyor!
  Kestane toplarken uçuruma yuvarlanan kişi kurtarıldı!
  30.09.2020 - Beyin ameliyatları için başka kentlere gitmeye gerek yok!