Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72357654 Aktif Ziyaretçi :7239 15 Ağustos 2020 Cumartesi
[23:37] Ambulans şarampole devrildi 3'ü sağlıkçı 4 kişi yaralandı! -- [19:36] Yeni ulaşım sistemi eğitimleri devam ediyor! -- [18:06] Toplum Yararı Programı durduruldu! -- [17:43] Sağlık Ocağı için protokol imzalandı! -- [17:37] Düzce Barosu: İstanbul Sözleşmesi'nden imzanın çekilmesi söylemi bile şiddeti arttırıyor! -- [17:28] VALİLİK YENİ KARARLARI AÇIKLADI! -- [17:06] 81 ile yeni koronavirüs genelgesi: ′Mahalle Denetim Ekipleri′ oluşturulacak! -- [16:34] Fenerbahçe Beko Topuk Yaylası'nda! -- [14:52] Özlü, başarılı öğrencileri tabletle ödüllendirdi! -- [17:09] Batı Karadeniz'in Efes'i tüm ihtişamıyla gün yüzüne çıkıyor! --
TSO Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi!
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
26.06.2020 - 14:16:39  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, yoğun programların olduğu bir ayın sonunda meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

   Toplantıda ilk olarak Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı. Şahin; “2 Haziran da Yürütme Kurulu Üyesi olduğumuz İktisadi Kalkınma Vakfı'nın video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen Ayhan Zeytinoğlu’nun da konuşmacıları arasında yer aldığı Çin’in bir kuşak bir yol projesi ve Avrupa’ya sosyal etkisi konulu web seminerine katılım sağladık. Aynı gün odamız 2. 5. Ve 10. Meslek komitelerinin toplantılarını gerçekleştirdik. 3 Haziran da üyesi olduğumuz Alman-Türk Ticaret ve Sanayi odası tarafından düzenlenen Covid-19'un alman göç yasasına etkileri konulu video konferans toplantısına katılım sağladık. Aynı gün TOBB başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde 365 oda ve borsa başkanının da katılımlarıyla gerçekleşen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile istişare toplantısına katılarak bölge üreticilerinin taleplerini aktardık. Yine aynı gün odamız 6. Meslek komitesinin olağan toplantısını video konferans üzerinden gerçekleştirdik. 3 Haziran da 9. Meslek komitesi 9 Mayıs’ta çıkan sigortacılık genelgesiyle ilgili olarak odamızda bir araya geldi.

    9 Mayıs’ta yayınlanan yeni genelgenin görüşüldüğü toplantıda oluşturulan rapor TOBB’a teslim edildi. 4 Haziran da odamız 1. Meslek komitesi olağan meslek komitesi toplantısını gerçekleştirdik. Aynı gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen ticari uyuşmazlıklarda arabuluculuk seminerine katılım sağladık. Yine aynı gün odamız 8. Meslek komitesini olağan meslek komitesi toplantısını gerçekleştirdik. 5 Haziran da KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, odamızın düzenlediği video konferans toplantısına katılarak KOSGEB’in pandemi sürecindeki destekleri ve güncel destek paketleriyle ilgili bilgiler aktardı. 9 Haziran da yürütme kurulu üyesi olduğumuz İktisadi Kalkınma Vakfı'nın video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen olağan yönetim kurulu toplantısına katılım sağladık. Aynı gün orman ürünleri sanayicileri derneği başkanı Dr. Hakan Zengin’in organize ettiği video konferans toplantısına TOBB başkan yardımcısı, İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kelebek mobilya Düzce fabrika müdürü Faruk Şahin, Teknokrat Genel müdürü Cevat Aydın ile katılım sağladık. 11 Haziran da oda personelimiz ile personel toplantısı gerçekleştirdik.  Aynı gün odamız 10. Meslek komitemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren toplu yemek sitesi yetkilileri, sektördeki sorunlar ve çözüm önerilerini görüşmek üzere odamızda bir araya geldi.

   12 Haziran da toplu komite toplantımızı video konferans yöntemi ile gerçekleştirdik. Aynı gün cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle samsun valiliğine atanan düzce valisi Dr. Zülkif dağlı, veda ziyaretleri kapsamında odamızı ziyaret etti. 15 Haziran da Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen covid-19'un BAE Ticareti üzerine etkileri konulu video konferans toplantısına katılım sağladık. Yine aynı gün Düzce’de yürütülmekte olan coğrafi işaretleme çalışmaları dolayısıyla tarım bakanlığı ve özel bir şirket tarafından düzenlenen “coğrafi işaretlerde neler oluyor” konulu video konferansa katılım sağladık. 18 Haziran da odamız ve ABİGEM DM ı̇şbirliğiyle düzenlenen “Coronavirüs salgınında işyerlerinde alınacak önlemler” semineri konuşmacı Dr. Ekrem Aktuğ’un sunumuyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. 18 Haziran da Samsun Valisi olarak atanan eski Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya Samsun seyahati ve göreve başlama merasiminde eşlik ettik. 19 Haziran da odamızda düzenlenen KVKK kapsamında işletmelerin sorumlulukları ve uyumluluk sürecinin yönetilmesi bilgilendirme semineri konuşmacı avukat berk sürücü sunumuyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. 20 Haziran da odamızın ABİGEM DM aracılığıyla düzenlediği personele yönelik öz farkındalık eğitimi eğitmen Tuba Karagöz Sever’in sunumuyla odamızda gerçekleşti. 23 Haziran da odamız 9. Ve 3. Meslek komitesinin toplantılarını gerçekleştirdik. Aynı gün, Covid-19 salgını nedeniyle il hıfzıssıhha kurulu tarafından salgının yayılmasını önlemek amacıyla, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ümit Ülgen, Meclis Üyemiz Hasan Arslan, Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Saydam, Oda Sicil ve Sanayi Müdürü̈ Yasin Göçmen, Düzce Valiliği tarafından oluşturulan denetleme kurulunca odamıza verilmiş̧ olan görevler çerçevesinde bulunan firmalardan TR Mekatronik A.Ş Plastik A.Ş ve M.T - Reklam A.Ş funny pazarlama a.ş, Sarsılmaz Silah A.Ş firmalarını ziyaret etti. 24 Haziran da odamız 2. Meslek komitesinin toplantılarını gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

   Toplantının devamında mizanlar ve 2020 yılı gelir gider hesapları Meclis Üyeleri tarafından görüşüldü.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, son
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
BÜTÜN DERTLERİ TOKLARIN VİCDANINA YÜKLEM
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
VARAN 3
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!! " Yazısına...
 F Sönmez
 ''Yiğidi öldür ama hakkını yeme'' diye bir halk deyimi vardır. Faruk Bey geçmiş dönemin yanlışlarına vurduğu neşterle herkesi şaşırtmıştır.Parkları bu şekilde cesurca temizleyeceğini beklemiyorduk.Kaç nesildir öylece duran Konuralp tarihini gün yüzüne çıkarmak az iş değil.Asar suyu ile ilgili çalışma yaptıklarını biliyorum.Gördüğüm kadarıyla sizin kapı ihalesi hikayeniz de olmuyor.Peki bunlar yeterli mi? elbette değil. Ancak aynı partinin belediyede geçmiş üç dönemiyle kıyasladığımızda çok önemli bir farklılık var.Efendim vali konağı niye yıkılmış. Yunus Emre ''Bir bağ ki viran ola.İçi dikenle dola.Ayıklamak neylesin.Od ile yakmayınca. demiş.
  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 F Sönmez
 Çok kibar, naif dediğimiz bazı insanların alkol aldığında nasıl saldırgan ve bambaşka insan haline geldiklerini görmüşüzdür.Belki gerçek kişilikleri bu. Aynı şeyleri sosyal medyada da görmeye başladık. Maalesef bu sokakta,evde olduğu gibi basında da oluyor.Bir kere bu iklimi değiştiremezsek insanlık ölecek. Birsen Ocaklı ve diğerleri bizim insanlığa tutunduğumuz kollarımız.Sizin, İlknur Arslanoğlu'nun Birsen Ocaklı gibi nasıl insanlığa adanmış bir fedakarlıkla çalıştığınızı da biliyoruz.Böyle insanlar aynı zamanda insanlığın deniz feneridir. Buralardan kuvvet alarak geleceğe umutla bakıyoruz.Kaleminize sağlık uyarıcı ve öğretici olmuş.
  " Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!! " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Merhaba fatih bey parkların satılmasına ilişkin davayı peyzaj mimarları odası genel başkanlığı açti ve kazandı kendilerine ve değerli avukatları Av.Emre Baturay Altınok'a teşekkür ederiz.
  " Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak! " Haberine...
 Şebnem Ertan
 Çok geç kalındı.Ben fahri polis memuru olsam takmayanların fotoğrafini çeker cezayı basardım.Düzcede nerdeyse %90 oranında maskeyi çenesinde vede dirseğinde tutan çok kişi var.Uyarincada dövecekler gibi hakaretleri var.
  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 Sevda bilal
 Ne tuhaf bir milletiz onca köpek tecavüzcüleri ortalıkta dolaşırken !!kendini toplumun ezilen kesimine adamış bir bilim kadınıyla uğraşmak ancak bu çarpık ülkede görülür !
  " DÜZCE KASRI NEDEN YENİDEN İNŞA EDİLECEK? " Haberine...
 Murat
 Düzce ilinin ilk valisi sanki çok onemliymiş gibi,daha enkazlardan dumanlar tüterken hiç sıkılmadan kendisine kaçak olarak bu saray yavrusunu yaptırmıştı.düzceli yıkımların altında geleceğini ararken bu nasıl bir gafletti olacak gibi değil.neticede yapı kaçak olduğundan ona da kısmet olmadı. Sanki uğursuzluk bundan sonra da devam etti ve kim çalıştırmaya kalktıysa başarılı olamadı, Sanki garip gurebanın ahı vardı.şimdi yıkılıp yeniden yapılacakmış hayırlısı olsun.
  " Jandarmadan uyuşturucu operasyonu! " Haberine...
 Uzun
 Peki bu kadar uyuşturucu yakalanıp nasıl serbest kalabiliyor anlamak mümkün değil..
  " İçinden Düzce Geçen Kitaplar " Yazısına...
 Sefer özbasan
 Ben de eski yaşadığım düzce yi hayal ediyorum korunmalıydı çünki yalanmışlar yenilenme ile
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Dilek Şengül
 Yıllardır müşteri bekleyen esnaf şükür belediye geldi artık bu pasaj canlanır derkeeeeeen. Şok şok şok üst katla alt kattan bagımsız bir hale getiren
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 İlhami Han
 Söylediklerine katılmamak mümkün değil... var bir aymazlık ve maalesef devam ediyor düzelir mi? Emin değilim
Yedigöller'de Göktaşı Yağmuru etkinliği düzenlendi! Yedigöller'de Göktaşı Yağmuru etkinliği düzenlendi!
  Hobi olarak başladığı kaz yetiştiriciliği gelir kapısı oldu!
  Belediyeden sivrisinek operasyonu!
  Bu çay ocağında kitap okuyana çay bedava!
  1 kişi hayatını kaybetti!
  Üç plaja mavi bayrak çekildi!
  Özlü'nün acı günü!
  Silahlı kavgada biri kadın iki kişi yaralandı!
  Anadolu Otoyolu'ndaki zincirleme trafik kazasında 3 kişi yaralandı!
  Şahin; ‘Fındık hasat dönemi üreticilerimize hayırlı olsun’
  DÜ Hürkuş Roket Takımından büyük başarı!
  Fındığın hasat dönemi başladı!
  Anadolu Otoyolu'nda hafif ticari araç devrildi: 3 yaralı!
  Özlü ve Keskin’den Gönül Asuk’a tebrik!
  Kent ormanında yangın!
  Er’den Mustafa Kemal Ortaokulu açıklaması!
  Yeni ulaşım sisteminde şoförlerin eğitimi başladı!
  Dernek toplantıları bakanlığın iznine bağlandı!
  İYİ Parti’den Düzce Kasrı raporu ile ilgili açıklama!
  Tebessüm Derneği’nden Aydın’a ziyaret!
  İçme suyunda yaşanan kesinti ve basınç sorunu çözüme kavuştu!
  11.08.2020 - DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
  11.08.2020 - Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!!