Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :70060023 Aktif Ziyaretçi :17100 8 Nisan 2020 Çarşamba
[20:34] Berat Kandiliniz Mübarek Olsun -- [20:31] Bu gece hayırlı bir gece.. Gönüllerimiz bir, Kandilimiz Mübarek Olsun -- [18:11] Sosyal hareketliliğin azaltılması için yeni önlemler! -- [17:02] Düzce'de her gün ortalama kaç test yapılıyor! -- [16:38] BİLSEM sağlık çalışanları için ateş ölçer maske geliştirdi! -- [16:15] 3D siper maske üretiliyor! -- [16:01] İş yerinde kumar oynayan 4 kişiye 17 bin 500 lira para cezası! -- [15:46] Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi yakalandı! -- [15:45] Kandiliniz Mübarek Olsun -- [15:27] BAŞKAN ŞAHİN'İN ACI GÜNÜ! --
ALGÜN #EvdeKal
Endüstri Meslek Lisesi mezunları buluştu!
Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği toplantısı Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.
18.02.2020 - 11:54:21  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği toplantısı Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

   Düzce’de 1969 yılında eğitim-öğretime başlayan ve aradan geçen 45 yılda çeşitli mesleki alanlarda 12 binin üzerinde mezun veren Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunları bir araya geldi.

   Gerçekleşen toplantıya, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özkan Çakır, Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Türkan, Düzce TSO Meclis Üyesi Hayati Eğilmez, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Kurul Üyeleri, TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Erdem ve Kurul Üyeleri, 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Gümüşova OSB Müdürü Ahmet Balcı, Düzce Endüstri Meslek Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Orhan Acar ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, Düzce MÜSİAD Başkanı Vefa Pehlivan, Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Ayhan Şamandar, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman Kutlu, ve okulun mezunları ile davetliler katıldı.

   Toplantıda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin; “Bugün burada, Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği toplantısı için bir araya geldik. Düzce’nin en büyük mesleki eğitim yuvası olan Endüstri Meslek Lisesi, uzun yıllardır mezunlar veriyor ve bu mezunlar gerek Düzce’de gerekse başka illerde önemli mevkilerde görevler alıyor. TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da söylediği gibi Meslek Lisesi, Memleket Meselesidir. Biz oda olarak bunun bilinciyle Meslek Lisesi ile birlikte çok büyük bir proje geliştirdik. Bizim oda olarak yapabileceklerimiz mevzuatlarla sınırlı. Bazı şeyleri derneğimizin üzerinden de yapabiliriz. Avrupa’dan bir meslek lisesi ile kardeş okul protokolü imzalanabilir. Bu sayede oradaki gelişmiş uygulamaları ilimize ve okulumuza kazandırabiliriz.

   Sizlerden ricam çocuklarınızı meslek liselerine yönlendirin. Düzce bu konuda çok şanslı. Özel Meslek Lisesi bile var. Devlet desteği de var. Bu okula da çocuklarınızı yönlendirebilirsiniz.

   Meslek Liselerimizin yanı sıra Düzce Üniversitesi ile de ortak birçok çalışmamız var. Meslek Yüksek Okulumuzun CNC Atölyesini proje kapsamında oluşturduk ve burada 600 kişiye eğitimler verdik. Eğitimlerimiz ilerleyen süreçlerde devam edecek. Üniversitemiz ile yapmış olduğumuz ortak çalışmalardan biri de 100 sanayiciye 100 akademik danışman projesi. Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın önemli katkılarıyla 100 üyemize ücretsiz bir şekilde 100 akademik danışman tahsis ettik. TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşvikleriyle Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’na üye olduk. Türkiye’den çok az sayıda üyesi var ve bunlardan biri Düzce Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Yine kısa zaman içerisinde sayın bakanımızın açıklayacağı proje ile 20 bin insanımıza istihdam sağlayacağız. Bu konuda da bakanımızın müjdeli açıklamasını bekliyoruz.  Katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

   Toplantıda ayrıca Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de konuşma yaptı. Özlü konuşmasında Düzce Belediyesi’nin son 5 yıllık bilançolarını katılımcılara aktarırken, yeni yapılan toplu ulaşım ihalesi ile yeni bir döneme girildiğini, bu değişimle amaçlarının hem rantabl hem de hizmet kalitesi yüksek ulaşım hizmeti sağlamak olduğunu da sözlerine ekledi.

   Toplantı, derneğin olağan gündem maddelerinin konuşulmasıyla sona erdi.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
EEE VALİ VAR, VALİ VAR!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Üniversitesi ve Düzce...
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE -2- (Valilik Hocaları neden u
 
  Peri Meram Arbak
Koronavirüs için TORAKS Derneği’nin görü
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
EVDE KAL!
 
  Tarık Şahin
Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyili
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Düzce’den 2 TIR kolonya yola çıktı! " Haberine...
 sevgi
 Ama Düzcede kolonya bulamıyoruz.
  " Düzce’den 2 TIR kolonya yola çıktı! " Haberine...
 Ersin
 Biz yüklü miktarda istedik. telefona cevap veren arkadaş üretim yok dedi. bu nasıl bir is
  " Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR! " Haberine...
 ahmet eryılmaz
 türk milletinin kendi canına kastı var sanki inadına sokaga cıkıyorlar vede başkalarına yayıyorlar bence sokaga cıkma yasagı gelmeli
  " Damacana sularda korona tehlikesi! " Haberine...
 Emeklinin biri
 Suyu kapıda bıraktırıyorum, çamaşır sulu karışımla silip öyle alıyorum içeri.
  " HALİL NİMETOĞLU VEFAT ETTİ! " Haberine...
 Mustafa Altıntaş
 Güzel bir insan, alçak gönüllü bir halk adamı, dost idi. Bizleri yetim bıraktı. Hizmetleri için binlerce teşekkürler. Aydınlıklar içinde uyusun.
  " EEE VALİ VAR, VALİ VAR!.. " Yazısına...
 harbici
 SAYIN VALİ HANIMIN BİİRAZ SERT ÇIKIŞINI ÇOK BÜYÜTTÜK.NE VAR BUNDA BU KADAR ÇOKKKKK BÜYÜTECEK.GÖRMÜYORMUSUNUZ İNSANLAR NEREDEYSE BİRBİRİNE ÇARPACAK ŞEKİLDE YÜRÜYORLAR DIŞARIDA.ORADA GÖRÜNTÜLER DE VAR.BİRAZZ UYARLAMASIN MI VALİ HANIM.
  " Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR! " Haberine...
 İlkay Kutun
 Önlemler arttırılmalı pttler tek çift numara bnklar maske dağıtılmalı üretilmeli dezenfektan sahra hstlri kurulmalı .....
  " EEE VALİ VAR, VALİ VAR!.. " Yazısına...
 Hamdi Özlü
 Vali bey babacan biriydi. Düzce'de Organik Tarım Faaliyetleri yürüttüğümüz aşamada elinden geleni yaptı. Bahçelerimizi ziyaret etti. Bir keresinde Düzce de Anıt parkın orada simit yiyerek yürüyordum. Aniden yanımda bir araba durdu. Camı açılsa. Ne göreyim Sayın valimiz şaka yollu "Ne o Başkan simide mi kaldın" diye latife etmişti. Mekanı cennet olsun. Böyle devlet ve millet aşığı idarecilerimiz olduğu müddetçe bu milletin sırtı yere gelmez. Rabbim sayılarını artırsın.
  " EEE VALİ VAR, VALİ VAR!.. " Yazısına...
 Hanife duman
 Sayın valim duydumki bizi bırakıp gitmişsin. çok üzüldüm yaşlar gözümden dönüşüverdi. mekanın cennet olsun. seni asla unutmucam. seninle bir kaç sefer karşılaştık sözlerin kulaklarımda. bana verdiğin cesaretle yaşıyorum. iyiki seni tanımışım. ailene sabırlar diliyorum. mekanın cennet olsun
  " EEE VALİ VAR, VALİ VAR!.. " Yazısına...
 Arzu Simsek
 Ozman Rahmetli Valimiz ile olan bir animizida ben paylaşmak isterim sizlerle..tam yılı hatırlayamıyorum ama büyük ihtimalle 2006 2007 arası olabilir şimdiki cumartesi pazarına Büyük Annem yani o dönemlerde 80 yaşlarında pazar yapmak için gitmiş o sırada Vali Halil bey de pazarda denetim amaçlı dolaşıyormuş büyük annemi yaşlı olarak görmüş sohbet etmiş ve kendi gönlünden kopan bir liderz muz almış hediye etmişz aracıyla birlikte bize kdr eve getirdiz kapı çaldı açtıkz karşımızda Büyükannem ve Vali bey kısa bi şaşkınlık sohbet çay içildi..Sonra mutlu birsekilde geri döndü..mutevaziligi Herkes için esitmis onu anladik herkese sevgi saygı doluydu..Bende Kendisini Rahmetle anmak istedim teşekkürler iyi calismalar
Yaşlanmaya Hazır mıyız? söyleşisi gerçekleştirildi! Yaşlanmaya Hazır mıyız? söyleşisi gerçekleştirildi!
  Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR!
  Düzce’den 2 TIR kolonya yola çıktı!
  Elektrik ve doğalgaz faturaları için yeni açıklama!
  Damacana sularda korona tehlikesi!
  BELMEK maske üretimine başladı!
  İki otomobil bariyere çarptı: 2 yaralı!
  İşte koronavirüsün zirve yapacağı tarih!
  Valilik yeni tedbir kararlarını açıkladı!
  Valilikten Seyahat İzin Belgesi açıklaması!
  Doğalgaz, elektrik vs. faturaları için İYİ Parti’den teklif!
  Fatih Altaylı: Öyle eve babam da sığar!
  Çinli doktordan Türkiye'ye kritik uyarı!
  Valilik, okullarda üretilen maske sayılarını açıkladı!
  Meteorolojiden uyarı!
  ALGÜN #EvdeKal
  Silahlı kavga: 1 ölü!
  Reklam ve Tanıtım Kurulu başvuru kabul etmeye başladı!
  Sönmez; ‘Her türlü bela ve felaketi yeneriz’
  Bolu Belediyesi, suya yüzde 50 indirim yaptı!
  Vatandaşlarımızın yardım talepleri yerine getiriliyor!
  2.04.2020 - EEE VALİ VAR, VALİ VAR!..
  2.04.2020 - Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR!
  1.04.2020 - HALİL NİMETOĞLU VEFAT ETTİ!
  3.04.2020 - Düzce’den 2 TIR kolonya yola çıktı!
  1.04.2020 - BELMEK maske üretimine başladı!
  3.04.2020 - Damacana sularda korona tehlikesi!