Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72826512 Aktif Ziyaretçi :27132 21 Eylül 2020 Pazartesi
[21:00] Otomobilde uyuşturucuyla yakalanan 2 kişi tutuklandı! -- [19:38] Balıkçılar poyraz nedeniyle limana demir attı! -- [15:25] İYİ Parti’den sağlıkçılara aşure ikramı! -- [15:01] Gaziler Günü Anıtpark’ta törenle kutlandı! -- [14:34] Gaziler Günü mesajı yayınladılar! -- [14:02] Vali Atay, Standard Profil'i ziyaret etti! -- [13:43] Özlü’den Ahilik Haftası mesajı! -- [13:25] Döngelli imamı hem cemaatin hem gençlerin takdirini topluyor! -- [13:07] Panelvanın motor kısmına sıkışan kediyi itfaiye kurtardı! -- [12:53] Tarım aracı ile motosiklet çarpıştı: 3 kişi yaralandı! --
ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
23.01.2020 - 14:18:55  Haberi Yazd?r
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak 13.01.2020 Tarihinde, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde söyleşide bulunması için Kültür Merkezi B Salonunu Düzce Belediyesinden talep ettik. Talebimiz kabul edildi ve ödeme yapmamız istendi. Tarafımızdan ödeme yapıldı. Talebimiz Düzce Belediyesi tarafından kabul edilmesi ve ödeme sonunda tarafımıza belge verilmesi tabiidir ki salonun tarafımıza tahsis edildiğinin kanıtıydı. Bizde konumuzla ilgili çalışmalarımızı sürdürdük. 
 
   Konuğumuz Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde saat. 14.00’da yukarıda sözü edilen salonda "Devrim ve Demokrasi Şehitleri" Konulu konuşma yapacağını üyelerimize ve Düzce Halkına duyurduk.
 
   20.01.2020 Tarihinde Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğünden bir yetkili Derneğimiz Başkanı Atay Yılmaz’ı telefonla arayarak salon tahsisinin iptal edildiğini bildirdi. Bunun üzerine yönetim kurulu üyeleri olarak aynı gün saat 16.45’te Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü adına yetki kullanacak bir görevli ile makamında görüştük. Başkan Atay Yılmaz salon tahsisinin iptalinin gerekçesini öğrenmek istediklerini yetkiliye ifade etti. Cevap olarak Belediye yetkilisi "Bizim de parti olarak prensiplerimiz var, sorumlu olduğumuz üst yetkililer var, Eren Erdem ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan arasında problem var, Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor, Eren Erdem’in bünyemizde bulunan salonda söyleşide bulunması Belediye Başkanımız Faruk Özlü’ye ve Düzce Belediyesine zarar verir. Bu konuda Belediye Başkanımızın Başkanlığında toplantı yaptık, her ne kadar derneğiniz müracaat gereklerini yerine getirmiş ve ödeme yapmış olsa da sözü edilen salonun derneğinize tahsisinin iptal edilmesine karar verdik" dedi. Dernek Başkanımız Atay Yılmaz buna karşılık "Eren Erdem’e ve derneğimize karşı tavrınızı kınıyoruz, bu karar inciticidir, kabul edilemez" şeklinde cevap verdi ve sözü edilen makamdan ayrıldık.  
             
   Düzce Belediyesi yetkililerinin sorumsuz, taraflı, adaletsiz, nezaketsiz bu kararını Düzce Halkı ile paylaşmayı uygun bulduk.
 
   Bu olay bize, Adalet ve Kalkınma Partisinin Devletimizi hangi anlayışla, nasıl keyfi kararlarla, nasıl insafsızca, nasıl korku ile, nasıl haksızlıklara dayalı yönettiğini gösterdi.
 
   Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü, aydınlık insanların, ilericilerin, Atatürkçülerin konuşmalarını engellemek için, onları rencide etmek için, onları yok saymak için Düzce Halkından oy almadı. Düzce Belediyesi yetkilileri bu ayıplarını hiç kaybolmayacak şekilde arşivlesinler onlardan önce Düzce Halkı hafızasına kaydedecek gerektiğinde bu ayıbı oluşturanların suratlarına çarpacaklardır. Düzce Belediyesi yetkilileri aldıkları bu kararla, Rabia Heykelinden sonra Düzce Şehrinin alnına bir kara leke daha eklemişlerdir. Düzce Şehri Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Dünya’da saygın Devletler arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onurlu ve güzel, aydınlık insanların yaşadığı bir şehridir. 
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesinin Konuğu olacak olan  Eren Erdem daha önce açıklandığı gibi 02.02.2020 Tarihinde saat: 14.00’da Konsopa Otelde söyleşide bulunacak kitaplarını imzalayacaktır"
Peki, Senin Yorumun?
ARSLAN YALÇIN  /  23.01.2020 - 20:05:37
 BU KÜLTÜR KERKEZİ AKP.NİN PARASIYLA DEĞİL MİLLETTEN TOPLANAN VERGİLER İLE YAPILMIŞTIR. BABANIZIN MALİ GİBİ İSTEDİIİNİZE KİRALAYIP İSTEMEDİĞENİZE VERMEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ. BU KARARINIZI ESNEFLE KINIYORUM.
şükrü toros  /  23.01.2020 - 19:34:51
 seçmen olarak bende sizi Düzceli olarak düzce için sakıncalı görüyorum, onun için mahalli idareler seçiminde size oy vermiyeceğimi garanti ederim.
  Fatih Melih Maradit
'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurlad
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Pandeminin İzleri; Göğüs Hastalıkları Uz
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE VİCDAN MUHASEBESİ
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
TAMER HOŞVER
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
İnsulin direncimi nasıl yenebilirim?
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " ÖNLEM ALINMAZSA KUM FIRTINALARINA HAZIR OLUN! " Haberine...
 GÜLER.E.
 teşekkür ediyorum bir okur olarak dünyanın geleceği bilimsel olayların gelişimi insanların bilinçlendirilmesi, geleceğimizin pek parlak olmadığı bu dünyada cahil toplumu bilinçlendiren haberler yapın. siyaseti bırakın o bunu demiş şu bunu demiş düzce olarak düzceyi marka yapalım en azından biz Türkiye'ye örnek olalım bizi yöneten idarecilere sesleniyorum . bırakın birbiriniz yemeyi yoksa çok geç olacak.
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Çok üzüldüğüm bir kayıp oldu mehmet arif'in ölümü ve annesi Emine Abla Aşık veysel'in dediği gibi "sen bir kere gittin bense hergün uğurluyorum seni" der gibi bakıyor dünyaya kolay değil bir evladını kaybetmek, kardeşleri soner ve ışıl'ın, abisi Ali'nin başı sağolsun mehmet abinin ruhu şad olun..Arif'in ruhu şad olsun Allah rahmet eylesin..o iyi evlat ve iyi bir ağabeydi..
  " Sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları yapılıyor! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Rehabilitasyon merkezi çok güzel bir kazanım Düzce sokak yaşayanları için ama lutfen gerekeni daha fazla ve canların yaşamını kurtarmak için daha fazla yapmak gerek bizlerden ne beklenirse yardımcı olmak görevimiz
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Zafrt İSMİÇOĞLU
 Kalemine sağlık abla.Duygular ortak...
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Murat batur
 Ölümü ile bizlerı onanmaz bir üzüntüye sevk eden evladımızın böyle bir göreve gönüllü gitmesi ve süreci uzatma talebinde bulunması ayrı bir hüznün gerekçesi olabilir mi,hayata tutunabilmek adına hep mücadele eden ve yaşam şartlarının bedeli altında sosyo ekonomik ezikliğin bir bedeli sermayesini can yapan insanlardır.bu güzel ve saygın evladımız da bu bedeli canı ile ödemiştir.kahpe ve şerefsiz insanların insani yardım aracına çapraz ateş açarak katliam yapması ise muhataplarımızın ne tiyniyette olduğunu göstermektedir . Şehidimiz,garibimiz nurlar içinde uyuşun.arkasında binlerce boğazı düğümlenmiş düzcelinin göz yaşı ve duası var .
  " Şehidin cenazesi yarın defnedilecek! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Sevgili arkadaşımız Gıdımanın oğlu Mehmet e uğurlar olsun yıldızlar yoldaşı olsun
  " TAMER HOŞVER " Yazısına...
 Peri Arbak
 Nuri bey hissettiğiniz acıyı ben de bir hekim olarak duyuyorum. Sağlık sisteminde zaman zaman hatalar da olur, bazen hastalarımızın duasını bazen de bedduasını alırız. Tamer kardeşimin ölümü bana halen çözülemeyen hava kirliliği sorununu düşündürdü. Düzce havası en kirli kentlerden ilk on içinde. Bence bölge milletvekillerinin bu konuda kayda değer girişimde bulunmadığını gözönüne alırsak hepsine sevdiklerimizin ölümünde sitemlerimizi iletelim. HAVA KİRLİLİĞİ SİGARA KULLANIN YA DA KULLANMAYIN KALP KRİZİ ÖLÜMLERİNİ ARTIRIR. Hepimize sağlıklı ömürler diliyorum.
  " Yeni beton santrali açıldı! " Haberine...
 Gözde Sert
 Merhabalar yukarıdaki haberin üzerine yorum yapmadan geçemezdim. İstanbulda yaşıyorum,düzce konuralp şehit kemal ışıldak mahallesinde evim var. Bu seneki tatilimde mahalledeki yol yapım çalışmasına şahit oldum,tam bir rezaletti. Bir gün çalışıp 10 gün ara verdiler evlerimiz toz toprak içinde kaldı. Sonra da belediyenin evlerin önünden itibaren kazdığı yerlere dokunmadan kimi yere asvalt,kimi yere kilit taş yapıp gittiler. Yamalı yamalı kaldı ortalık. Bu konuda Sayın başkan'dan destek istiyoruz.Yapılan işler tam yapılsın,vatandaşın ve belediyenin paralarına yazık,böyle yarım iş olmaz. Yapılan bu koskoca beton santrali böyle yarım yapılan işler için çalışmasın. Bir işin hakkı verilsin.
  " Düzceliler bilmek istiyor! " Haberine...
 Peri Arbak
 Şeffaflık pandemi mücadelesinde başarıyı getirir. Bence de Düzcelilerin talebi haklıdır.
  " Özkan Gözütok evleniyor! " Haberine...
 Suat
 tebrik ederim kardeşim mutluluklar
Döngelli imamı hem cemaatin hem gençlerin takdirini topluyor! Döngelli imamı hem cemaatin hem gençlerin takdirini topluyor!
  TSO’dan bir proje daha!
  Şehidin cenazesi yarın defnedilecek!
  Taziye mesajı yayınladılar!
  DONAT, DÜZCE’Yİ TÜRKİYE’YE TANITTI
  Yol açma çalışmaları Beyciler’de devam ediyor!
  DÜZCE’DEN ŞEHİDİMİZ VAR
  ÖNLEM ALINMAZSA KUM FIRTINALARINA HAZIR OLUN!
  Şehadet haberi babaevine ulaştırıldı!
  Yanmaz, motosiklet tutkunlarıyla buluştu!
  Kablo hırsızlığı soruşturmasında 2 tutuklama!
  Evin camına çarpıp düşen şahin ekiplere teslim edildi!
  Şehidimiz son yolculuğuna uğurlandı!
  Kapoğlu istifa etti!
  Yarın Covid-19 denetimleri yapılacak!
  Sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları yapılıyor!
  DÜZCE’YE OKUL MÜJDESİ!
  Modern Sanayi Sitesi protokolü tamam!
  Kgk Genel Merkezinden Kıdıman için başsağlığı mesajı!
  Gök Kubbeye Yolculuk projesi tamamlandı!
  ‘Devletimiz harekete geçmeli’
  15.09.2020 - Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık
  16.09.2020 - Sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları yapılıyor!
  15.09.2020 - Şehidin cenazesi yarın defnedilecek!
  18.09.2020 - ÖNLEM ALINMAZSA KUM FIRTINALARINA HAZIR OLUN!