Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69058960 Aktif Ziyaretçi :4983 18 Şubat 2020 Salı
[18:31] 2 DAKİKADA BUGÜN -- [16:56] 7 adet büfe ihaleye çıkıyor! -- [14:41] Kazılar 3 farklı noktada devam ediyor! -- [13:06] Özlü, Kadın Kolları Kongresine katıldı! -- [12:36] Haftanın konuğu Prof. Dr. Ali Bardakoğlu! -- [12:20] Ay: Kadın sorunlarının görmezden gelinmesine son verilmelidir! -- [12:11] Seyahat Acentasından Yanmaz'a ziyaret! -- [12:08] Özlü, Düzcespor’u yalnız bırakmadı! -- [11:48] Mustafa İsen Düzcelilerle buluştu! -- [11:33] Düzce standı önemli isimleri ağırladı! --
ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
23.01.2020 - 14:18:55  Haberi Yazd?r
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak 13.01.2020 Tarihinde, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde söyleşide bulunması için Kültür Merkezi B Salonunu Düzce Belediyesinden talep ettik. Talebimiz kabul edildi ve ödeme yapmamız istendi. Tarafımızdan ödeme yapıldı. Talebimiz Düzce Belediyesi tarafından kabul edilmesi ve ödeme sonunda tarafımıza belge verilmesi tabiidir ki salonun tarafımıza tahsis edildiğinin kanıtıydı. Bizde konumuzla ilgili çalışmalarımızı sürdürdük. 
 
   Konuğumuz Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde saat. 14.00’da yukarıda sözü edilen salonda "Devrim ve Demokrasi Şehitleri" Konulu konuşma yapacağını üyelerimize ve Düzce Halkına duyurduk.
 
   20.01.2020 Tarihinde Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğünden bir yetkili Derneğimiz Başkanı Atay Yılmaz’ı telefonla arayarak salon tahsisinin iptal edildiğini bildirdi. Bunun üzerine yönetim kurulu üyeleri olarak aynı gün saat 16.45’te Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü adına yetki kullanacak bir görevli ile makamında görüştük. Başkan Atay Yılmaz salon tahsisinin iptalinin gerekçesini öğrenmek istediklerini yetkiliye ifade etti. Cevap olarak Belediye yetkilisi "Bizim de parti olarak prensiplerimiz var, sorumlu olduğumuz üst yetkililer var, Eren Erdem ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan arasında problem var, Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor, Eren Erdem’in bünyemizde bulunan salonda söyleşide bulunması Belediye Başkanımız Faruk Özlü’ye ve Düzce Belediyesine zarar verir. Bu konuda Belediye Başkanımızın Başkanlığında toplantı yaptık, her ne kadar derneğiniz müracaat gereklerini yerine getirmiş ve ödeme yapmış olsa da sözü edilen salonun derneğinize tahsisinin iptal edilmesine karar verdik" dedi. Dernek Başkanımız Atay Yılmaz buna karşılık "Eren Erdem’e ve derneğimize karşı tavrınızı kınıyoruz, bu karar inciticidir, kabul edilemez" şeklinde cevap verdi ve sözü edilen makamdan ayrıldık.  
             
   Düzce Belediyesi yetkililerinin sorumsuz, taraflı, adaletsiz, nezaketsiz bu kararını Düzce Halkı ile paylaşmayı uygun bulduk.
 
   Bu olay bize, Adalet ve Kalkınma Partisinin Devletimizi hangi anlayışla, nasıl keyfi kararlarla, nasıl insafsızca, nasıl korku ile, nasıl haksızlıklara dayalı yönettiğini gösterdi.
 
   Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü, aydınlık insanların, ilericilerin, Atatürkçülerin konuşmalarını engellemek için, onları rencide etmek için, onları yok saymak için Düzce Halkından oy almadı. Düzce Belediyesi yetkilileri bu ayıplarını hiç kaybolmayacak şekilde arşivlesinler onlardan önce Düzce Halkı hafızasına kaydedecek gerektiğinde bu ayıbı oluşturanların suratlarına çarpacaklardır. Düzce Belediyesi yetkilileri aldıkları bu kararla, Rabia Heykelinden sonra Düzce Şehrinin alnına bir kara leke daha eklemişlerdir. Düzce Şehri Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Dünya’da saygın Devletler arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onurlu ve güzel, aydınlık insanların yaşadığı bir şehridir. 
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesinin Konuğu olacak olan  Eren Erdem daha önce açıklandığı gibi 02.02.2020 Tarihinde saat: 14.00’da Konsopa Otelde söyleşide bulunacak kitaplarını imzalayacaktır"
Peki, Senin Yorumun?
ARSLAN YALÇIN  /  23.01.2020 - 20:05:37
 BU KÜLTÜR KERKEZİ AKP.NİN PARASIYLA DEĞİL MİLLETTEN TOPLANAN VERGİLER İLE YAPILMIŞTIR. BABANIZIN MALİ GİBİ İSTEDİIİNİZE KİRALAYIP İSTEMEDİĞENİZE VERMEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ. BU KARARINIZI ESNEFLE KINIYORUM.
şükrü toros  /  23.01.2020 - 19:34:51
 seçmen olarak bende sizi Düzceli olarak düzce için sakıncalı görüyorum, onun için mahalli idareler seçiminde size oy vermiyeceğimi garanti ederim.
  Fatih Melih Maradit
Şunun şurasında yaza ne kaldı?
 
  Ayşegül Şenol Can
ÇARE;) SİZSİNİZ
 
  Ulviye Dikmen
İNSAN YAŞAMI
 
  Telat Çelik
YOLSUZLUK YOLU
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
SAĞLIK İÇİN SOHBET
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme " Yazısına...
 Ahmet besla
 Düzceyede Kemal sunal gibi bir siyasetçimi lazım bakanlık yapmış belediye başkanımız var varoglu var ama neden sorunlar hep aynı. kardüz efteni otel tabiat parkı trafik sorunu park sorunu katı atık çevre yolları düzcespora stadyum saymakla bitmiyor sorunlar. halletmesi gereken yetkililer nerede neyle meşgul . bunu düzce halkının sorgulaması lazım
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 mete
 sayın hocamız okulda ders vermeyi bırakıp ticaret ve siyaset yapmaktadır. Bu konu neden bu kadar ayyuka çıktı. Bunun ucunda rektörlük seçimleri vardır. Lütfen asli göreviniz olan akademik çalışmalarınızı yapınız . Bağlı olduğunuz kurumun önüne geçmesin isminiz.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Mustafa K.
 Bu haber doğru olsaydı millet vekilleri il başkanı birbirlerine girerlerdi ben açıklayacağım diye
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Candan A.
 Bir dahası ki seçime yüzde doksan oy verin, belki ciddiye alinirsiniz
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Betül İ.
 Hayaller hızlı gerçekler balon
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Aslı
 Valla Barış Zengin çok haklı. Çocuk oyuncağına çevirmemek lazım bu işi. İşi ciddiyetten uzaklaştırıyorlar.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Ulaş OLGUN
 Özal dan bu yana Düzce den Otoban dahil hiçbirşey geçmedi, hele kanımca Hızlı Tren hiç geçmez. Keşke geçsede sevinsek. Bir de İstanbul da kanal hayali varken zaten para ayrılmaz mevcut hatlar kullanılır. Ama önümüzdeki seçimde AKP yi iktidardan bir düşürün bakın o zaman Düzce den neler geçiyor.
  " ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’ " Haberine...
 Derin düzceli
 Bence haberleri yok zaten çok ilgilendikleri iş de düşünmüyorum ne zaman düzce önde geldi ki onlar için sadece seçimlerde....
  " Şunun şurasında yaza ne kaldı? " Yazısına...
 Murat batur
 Sayın maradit, parkların özgürlüğünün kazanılması adına yaptıklarınız takdire şayandır. temennimiz güzel bir proje ile sayın bakanımızın da vizyonuna yakışan bir yeşil alan oluşturulmasıdır. bu park'ın kuzey bölümü ki tahminen 15-2° bin m2, üzerinde ise hiç bir özelliği olmayan ve her sene kuşa çevrilen kara ağaçlar sayıları da çok az. bu alanın altında yapılacak otopark ile önemli bir ihtiyaç giderilmiş olacaktır, hatta planlı bir çarşı ile belediyenin gelirlerine katkı sağlanacaktır. bu otopark altta olacağı için parkın yeşil alan görünümü muhafaza edilebilecektir. umarım dikkate alınır, anıtlarının altı ıçın çok sözler verildi ama inşallah bu alanda bu gerçekleştirilebilir.
  " ‘Kışkırtıcı ve yalan’ " Haberine...
 Ali Y.
 Bi siz doğrusunuz.. Bir yıl geçti daha bir hikmetinizi göremedik..
Arsal Mezunları yardım eli uzatıyor! Arsal Mezunları yardım eli uzatıyor!
  ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’
  ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!.
  Sağlık teknikerleri alınacak!
  Miniklerden belediye ziyareti!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ‘Konulara ve sorunlara odaklanalım’
  DTSO'da ‘Söz Üyemizde’ programı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Suriye sınırına 10 TIR çadır gönderildi!
  Ali Haydar Yılmaz adaylığını açıkladı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Öğrencilerden barınağa ziyaret!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  2 DAKİKADA BUGÜN
  KEŞİR’İN ACI GÜNÜ!
  DÜ, Karabük Üniversitesi heyetini ağırladı!
  YHT Çalışma Grubu görev dağılımı yaptı!
  Silah kaçakçısı yakalandı!
  Çocuğa uygulanan şiddet kabul edilemez!
  14.02.2020 - ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!.
  15.02.2020 - Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
  13.02.2020 - Şunun şurasında yaza ne kaldı?
  11.02.2020 - ‘Kışkırtıcı ve yalan’
  14.02.2020 - ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’