Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69059649 Aktif Ziyaretçi :7257 18 Şubat 2020 Salı
[18:31] 2 DAKİKADA BUGÜN -- [16:56] 7 adet büfe ihaleye çıkıyor! -- [14:41] Kazılar 3 farklı noktada devam ediyor! -- [13:06] Özlü, Kadın Kolları Kongresine katıldı! -- [12:36] Haftanın konuğu Prof. Dr. Ali Bardakoğlu! -- [12:20] Ay: Kadın sorunlarının görmezden gelinmesine son verilmelidir! -- [12:11] Seyahat Acentasından Yanmaz'a ziyaret! -- [12:08] Özlü, Düzcespor’u yalnız bırakmadı! -- [11:48] Mustafa İsen Düzcelilerle buluştu! -- [11:33] Düzce standı önemli isimleri ağırladı! --
Hemşirelik eğitim programı başlıyor!
Düzce’de ilk kez Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı ‘Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenleniyor.
14.01.2020 - 18:16:04  Haberi Yazd?r
 
   Düzce’de ilk kez Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı ‘Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenleniyor.
 
   Eğitim ve araştırma merkezi olmanın gereği doğrultusunda, ülkenin ihtiyacı olan nitelikli insan gücünü yetiştirmeye katkı sağlamak ve hemşirelerden gelen eğitim taleplerini karşılamak amacıyla, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde “Ameliyathane Hemşireliği” ve “Yoğun Bakım Hemşireliği” Sertifikalı Eğitim Programları için 2019 yılında Sağlık Bakanlığı’ndan yetki alındı.  Düzce’de ilk kez Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde verilecek eğitim programıyla, ameliyathanede çalışan hemşirelere görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yürütecek bilgi ve beceri kazandırılması amaçlanıyor.
 
   Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, 02 -31 Mart 2020 tarihleri arasında alanında uzman eğitimcilerle teorik ve uygulamalı olmak üzere iki aşamalı olarak düzenlenecek. 22 günlük (176 Saat) eğitim programını tamamlayan kursiyerler, Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar. 13-27 Ocak 2020 tarihleri arasında başvuruların alınacağı eğitim programına katılmak isteyenlerin; Sağlık Bakanlığı web sayfasında yayınlanan https://shgm.saglik.gov.tr/TR,62027/duzce-universitesi-saglik-uygulama-ve-arastirma-merkezi-ameliyathane-hemsireligi-sertifikali-egitim-programi.html) duyuru ekindeki başvuru formunu doldurarak program sorumlusuna iletmesi gerekiyor.
 
   Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için 30 katılımcı olarak belirlenirken;  katılımcı sayısının en fazla % 30’u kurum personelinden seçilebilecek. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için de önümüzdeki günlerde duyuru yapılacak.
 
   Ameliyathanelerin özel eğitim almış insan gücünün hizmet verdiği birimlerden biri olduğunu anımsatan Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, kurumda başlayacak sertifikalı eğitim programı sayesinde hemşirelerin mesleki yetkinliğini üst düzeye çıkarma fırsatı elde edeceğine dikkat çekti. Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin sahip olduğu ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ışığında bilgi ve tecrübesini katılımcılara aktarabileceğini ifade eden Prof. Dr. Balbay; bu sayede hemşirelerin eğitim için başka kurumlara gitmek zorunda kalmayacağı belirtti. Eğitime katılacak hemşireleri Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde ağırlayarak paylaşımda bulunmaktan mutluluk duyacaklarını söyleyen Balbay,  eğitim programının Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde verilmesinde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlıkları, Hastane Başhekimliği, Başmüdürlüğü ve Başhemşirelik personelleri başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
   Başvuru yapmak isteyen katılımcıların; aşağıda bilgileri yer alan Sema ÇAKMAK ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar; https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2F internet adresinde yer alan duyuru ekindeki “Başvuru Formunu” doldurarak aşağıdaki program sorumlusunun e-posta adresine gönderebiliyor.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Şunun şurasında yaza ne kaldı?
 
  Ayşegül Şenol Can
ÇARE;) SİZSİNİZ
 
  Ulviye Dikmen
İNSAN YAŞAMI
 
  Telat Çelik
YOLSUZLUK YOLU
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
SAĞLIK İÇİN SOHBET
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme " Yazısına...
 Ahmet besla
 Düzceyede Kemal sunal gibi bir siyasetçimi lazım bakanlık yapmış belediye başkanımız var varoglu var ama neden sorunlar hep aynı. kardüz efteni otel tabiat parkı trafik sorunu park sorunu katı atık çevre yolları düzcespora stadyum saymakla bitmiyor sorunlar. halletmesi gereken yetkililer nerede neyle meşgul . bunu düzce halkının sorgulaması lazım
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 mete
 sayın hocamız okulda ders vermeyi bırakıp ticaret ve siyaset yapmaktadır. Bu konu neden bu kadar ayyuka çıktı. Bunun ucunda rektörlük seçimleri vardır. Lütfen asli göreviniz olan akademik çalışmalarınızı yapınız . Bağlı olduğunuz kurumun önüne geçmesin isminiz.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Mustafa K.
 Bu haber doğru olsaydı millet vekilleri il başkanı birbirlerine girerlerdi ben açıklayacağım diye
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Candan A.
 Bir dahası ki seçime yüzde doksan oy verin, belki ciddiye alinirsiniz
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Betül İ.
 Hayaller hızlı gerçekler balon
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Aslı
 Valla Barış Zengin çok haklı. Çocuk oyuncağına çevirmemek lazım bu işi. İşi ciddiyetten uzaklaştırıyorlar.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Ulaş OLGUN
 Özal dan bu yana Düzce den Otoban dahil hiçbirşey geçmedi, hele kanımca Hızlı Tren hiç geçmez. Keşke geçsede sevinsek. Bir de İstanbul da kanal hayali varken zaten para ayrılmaz mevcut hatlar kullanılır. Ama önümüzdeki seçimde AKP yi iktidardan bir düşürün bakın o zaman Düzce den neler geçiyor.
  " ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’ " Haberine...
 Derin düzceli
 Bence haberleri yok zaten çok ilgilendikleri iş de düşünmüyorum ne zaman düzce önde geldi ki onlar için sadece seçimlerde....
  " Şunun şurasında yaza ne kaldı? " Yazısına...
 Murat batur
 Sayın maradit, parkların özgürlüğünün kazanılması adına yaptıklarınız takdire şayandır. temennimiz güzel bir proje ile sayın bakanımızın da vizyonuna yakışan bir yeşil alan oluşturulmasıdır. bu park'ın kuzey bölümü ki tahminen 15-2° bin m2, üzerinde ise hiç bir özelliği olmayan ve her sene kuşa çevrilen kara ağaçlar sayıları da çok az. bu alanın altında yapılacak otopark ile önemli bir ihtiyaç giderilmiş olacaktır, hatta planlı bir çarşı ile belediyenin gelirlerine katkı sağlanacaktır. bu otopark altta olacağı için parkın yeşil alan görünümü muhafaza edilebilecektir. umarım dikkate alınır, anıtlarının altı ıçın çok sözler verildi ama inşallah bu alanda bu gerçekleştirilebilir.
  " ‘Kışkırtıcı ve yalan’ " Haberine...
 Ali Y.
 Bi siz doğrusunuz.. Bir yıl geçti daha bir hikmetinizi göremedik..
Arsal Mezunları yardım eli uzatıyor! Arsal Mezunları yardım eli uzatıyor!
  ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’
  ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!.
  Sağlık teknikerleri alınacak!
  Miniklerden belediye ziyareti!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ‘Konulara ve sorunlara odaklanalım’
  DTSO'da ‘Söz Üyemizde’ programı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Suriye sınırına 10 TIR çadır gönderildi!
  Ali Haydar Yılmaz adaylığını açıkladı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Öğrencilerden barınağa ziyaret!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  2 DAKİKADA BUGÜN
  KEŞİR’İN ACI GÜNÜ!
  DÜ, Karabük Üniversitesi heyetini ağırladı!
  Silah kaçakçısı yakalandı!
  YHT Çalışma Grubu görev dağılımı yaptı!
  Çocuğa uygulanan şiddet kabul edilemez!
  14.02.2020 - ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!.
  15.02.2020 - Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
  13.02.2020 - Şunun şurasında yaza ne kaldı?
  11.02.2020 - ‘Kışkırtıcı ve yalan’
  14.02.2020 - ŞAMANDAR; ‘Erdoğan 'hızlı tren' için talimat verdi’