Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69253652 Aktif Ziyaretçi :9522 29 Şubat 2020 Cumartesi
[12:01] KÜÇÜK BİR KENT GİBİ -- [11:50] Benzin ve motorinde vergi zammı! -- [11:31] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [16:11] TÜRKİYE ŞEHİTLERİNE AĞLIYOR! -- [15:40] Terör propagandası operasyonunda 11 gözaltı! -- [15:17] Business Networking eğitimi gerçekleştirdi! -- [14:45] ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJLARI! -- [14:10] İşçi servisiyle hafriyat kamyonu çapıştı: 15 yaralı! -- [12:31] ‘Güçlü Kadınlar Projesi’ tanıtım buluşması! -- [11:10] Huzurevi sakinlerine ziyaret! --
KGK’nın 10 Ocak resepsiyonuna ziyaretçi akını
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Merkezi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ankara’da bulunan genel merkezinde bir resepsiyon düzenledi
11.01.2020 - 12:07:51  Haberi Yazd?r

   Ankara Çankaya’da bulunan Küresel Gazeteciler Konseyi  (KGK) Genel Merkez binasında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen resepsiyona çok sayıda gazeteci ve il temsilcilerinin yanısıra, STK başkan ve temsilcileri ile siyasiler ve bürokratlar da katılım sağladı.

   Konuklara KGK Onursal Genel Başkanı Yavuz Donat, KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ile KGK Genel Başkan Vekili Osman Altınışık eşlik etti.

   Saat 10.00’da başlayan resepsiyona ilk olarak Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici geldi. Destici uzun süre Donat, Dim, Altınışık ve gazetecilerle sohbet ettikten sonra basın toplantısı yaptı. Daha sonra Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adına Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve İyi Parti Genel Sekreter Yardımcısı Uğurhan Tiryaki de resepsiyona katıldılar. Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Murat Akca da KGK resepsiyonuna geldiler.

   Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk ve üyeleri Mustafa Karpınar, TRT emekçisi Yüksel Değercan, Emre Aygen, Çay TV temsilcisi İbrahim Eksilmez ve Esra Erdoğan da meslektaşlarını yalnız bırakmadılar.

   Resepsiyona Kültür ve Turizm eski Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Cumhurbaşkanı Danışmanı Hayri Çavuşoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) eski Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile Avukat Övünç Özkan ve radyo yayıncısı Adnan Yüce de katıldılar. Ayrıca, Ankara Karadeniz Kültür Sanat ve Turizmini Geliştirme ve Yaşatma Derneği Genel Başkanı İsmail Sargın ile derneğin yönetiminde yer alan Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı İrfan Yazıcıoğlu, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hikmet Haberal, Ankara Özel Beyazpınar Hastanesi sahibi Dr. İmdat Beyazpınar, Kültür ve Turizm Bakanlığı personeli Onur Gümüşler, Enerji Bakanlığı Başmüfettişi Muzaffer Kocaman, Tarım Bakanlığı Daire Başkanı Mertkan Erdemli, Halk Bank Genel Müdür Yardımcısı Ömer Armutlu, İnşaat Mühendisi Kerim Eyüboğlu, işadamı Recep Gümüşler, emlak uzmanı İsmail Karadeniz, mahalli sanatçı Yaşar Eskivar ve Saffet Çapoğlu da KGK resepsiyonunu ziyaret eden isimler arasında yer aldılar.

   Konuklar, KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri tarafından çeşitli ikramlarla ağırlandılar.

   Öte yandan, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği yönetim kurulunda da yer alan  KGK Genel Başkan Vekili Osman Altınışık, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, Türkiye’nin otomobili TOGG’un lansman töreni sırasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile birlikte olan fotoğrafını ve Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması’nda ASKA Özel Ödülü alan Ozan Güzelce’nin İstanbul fotoğrafını hediye etti.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
KÜÇÜK BİR KENT GİBİ
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Üniversitesi ve Düzce...
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
Kayıhan Pala Kimdir?
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
ZİRVEDE KAHVALTI
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Pınar Bostan
 Peri Hocam, kaleminize sağlık. Kayıhan hoca gibi hocalarımızın, halk sağlığına verdiği emeği gören, duyan, değerini bilen, takip eden kanun koyuculara ihtiyacımız var. Herşey çok farklı olabilir...
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Osman Elbek
 Kayıhan Pala bilim insanının tüm değerlerini kendisinde toplayan bir insan: araştıran, öğreten ve toplumu savunan
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 İbrahim Akkurt
 Kayıhan bu ülkenin en güzel aydınlık yüzlerinden biridir... En az Kayıhan Pala kadar girişken, Halk Sağlığı, çalışan sağlığı alanının yılmaz savunucusu Peri'ciğimize sonsuz teşekkürler, iyi ki varsın...
  " ZİRVEDE KAHVALTI " Yazısına...
 Peri Arbak
 Sayın Çetin, Güzel yorumlarınızı Tıp fakültemiz dışında Orman Fakültesi, Çevre Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerimiz ve adını sayamadığım diğerleri de hak ediyor. Düzce'nin bence en önemli sağlık sorunu olan hava kirliliği için Çevre Müh ekiplerinin çokatndır yaptığı ve ödüle layık bilimsel araştırmalar var. Orman Müh bölümü Düzce'de ve çevresinde yeşil alanların nasıl azaldığını yayınlarıyla gösteriyorlar. Son olarak sulak alanlarla ilgili 3 bilim insanı doğruları dile getirdiklerinde en hafif tabiriyle fırçalandılar. Biyoloji bölümünden parlak bilim insanları su canlılarını resmi makamlarla inceliyorlar. Bu yapılanların çok azı. İlk işim Düzce Ün den çıkan böyle parlak ve saygın çalışmaları sizlere listeleyeceğim. Güzel yorumlarınız için teşekkürler, bizleri özendirirseniz çok daha parlak, bilimsel ve halk için halk adına çalışmalarla karşınıza çıkacağız. Prof Dr Peri Meram Arbak
  " ÜNİVERSİTE " Yazısına...
 Peri Arbak
 Bir kentin sorunları tartışılırken ilk söz BİLİM İNSANLARINDA olmalıdır. Bilim insanları verilerin analizinden harekete geçer ve çözüm yollarını popülizme kaymadan, birilerine şirin görünmeye çalışmadan ifade ederler. Adı geçen 3 bilim insanını dürüst tutumlarından dolayı tebrik ediyorum. Bırakın dışarı çıkarmayı bilim insanına güleryüzlü, ve saygılı davranmamak, önemsememek dahi çok şansız bir tablodur ve umarım Telat beyin araştırmasıyla ortaya çıkar. Üniversiteler hak ettikleri saygıyı görmelidir, yoksa saygıyı hak etmiyor muyuz?
  " Atık lastiklerden kedi evi yaptılar! " Haberine...
 sevgi
 Kedi evleri çok güzel düşünülmüş ,rica etsek kalıcı konutlardaki mahallelere de konulabilir mi?kendi imkanlarımızla yapmaya çalışıyoruz ama çevreye karşı görüntü kirliliği olmaması adına kedi evleri renk katar diye düşünüyorum.
  " 'Acilde Öğretim Üyeleri 7/24 hizmet veriyor' " Haberine...
 Peri Arbak
 Başarı dileklerimiz sizinle olsun, en kısa zamanda gazete yazarı ve hekim ortak kimliğimle söyleşiye başlayacağım.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme " Yazısına...
 Ahmet besla
 Düzceyede Kemal sunal gibi bir siyasetçimi lazım bakanlık yapmış belediye başkanımız var varoglu var ama neden sorunlar hep aynı. kardüz efteni otel tabiat parkı trafik sorunu park sorunu katı atık çevre yolları düzcespora stadyum saymakla bitmiyor sorunlar. halletmesi gereken yetkililer nerede neyle meşgul . bunu düzce halkının sorgulaması lazım
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 mete
 sayın hocamız okulda ders vermeyi bırakıp ticaret ve siyaset yapmaktadır. Bu konu neden bu kadar ayyuka çıktı. Bunun ucunda rektörlük seçimleri vardır. Lütfen asli göreviniz olan akademik çalışmalarınızı yapınız . Bağlı olduğunuz kurumun önüne geçmesin isminiz.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Mustafa K.
 Bu haber doğru olsaydı millet vekilleri il başkanı birbirlerine girerlerdi ben açıklayacağım diye
Konserde sürpriz evlenme teklifi! Konserde sürpriz evlenme teklifi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Oylamaya katılacak aday firmalar belli oldu!
  CHP'de yeni il başkanı Haluk Kadri Demir!
  Kırmızı ışık ihlali kazaya neden oldu!
   Beden Dili eğitimi verildi!
  Çinide yeteneklerini geliştiriyorlar!
  Durak montajları tamamlandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Trafik kazası: 5 yaralı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Düzcespor’dan önemli uyarı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  SGK TEŞVİK SÜRESİ UZATILDI!
  Avrasya Zirvesi’nde Dܒye büyük ilgi!
  Facebook Eğitimi gerçekleşti!
  İhracat kapasitesi 500 bin ton olacak!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konserde sürpriz evlenme teklifi!
  Baş; ‘Üç aylar arınma mevsimidir’
  Atık lastiklerden kedi evi yaptılar!
  27.02.2020 - Kayıhan Pala Kimdir?
  27.02.2020 - ZİRVEDE KAHVALTI
  27.02.2020 - ÜNİVERSİTE
  26.02.2020 - Atık lastiklerden kedi evi yaptılar!