Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :68497193 Aktif Ziyaretçi :4452 19 Ocak 2020 Pazar
[15:31] Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz? -- [15:21] Bayram Ali Kubilay Beşiktaş Divan Kurulu'nda! -- [13:41] Topuk Yaylası'nda doluluk yüzde 90'a ulaştı! -- [13:34] 1. Hamsi Festivali başladı! -- [13:26] Çocuk Kulübü'nde dönem sonu etkinliği! -- [15:13] Türkiye şampiyonasında mücadele edecekler! -- [14:47] Jandarma ekiplerinden çocuklara karne hediyesi! -- [14:09] Öğrenciler karnelerini Vali Dağlı'nın elinden aldılar! -- [13:20] Özlü; ‘Yarıyıl tatilini dinlenerek geçirsinler’ -- [12:13] Ebeveyn ve Bilgi Güvenliği Eğitimi gerçekleşti! --
Rektör Çakar kantinde öğrencilerle buluştu!
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; fikir, beklenti ve önerileri dinlemek amacıyla öğrencilerle "Kantinde Buluşalım" etkinliğinde bir araya geldi.
11.12.2019 - 15:52:53  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; fikir, beklenti ve önerileri dinlemek amacıyla öğrencilerle "Kantinde Buluşalım" etkinliğinde bir araya geldi.
 
   Düzce Üniversitesi Rektörüne; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü ile Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş ve Daire Başkanları eşlik etti.
 
   Öğrencilerin düşüncelerini, taleplerini, iyileştirme önerilerini dinlemek amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, eğitim-öğretim faaliyetleri, öğrenci toplulukları, etkinlikler ve yenilikçi uygulamalar gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulundu.
 
   Öğrenci topluluklarının önemli bir sosyalleşme aracı olduğunu dile getiren Rektör Çakar, mümkün olduğunca toplulukları desteklediklerini belirterek sözlerine başladı.  Bütünleme sınavlarının dünyanın hiçbir ülkesinde uygulanmadığını söyleyen Prof. Dr. Çakar, yaz okulu uygulamasının devam edeceğini ifade etti.
 
 
   Yenilikçi uygulamalar konusuna da değinen Çakar, öğrencilerin farklı konularda fikir ve deneyimlerini paylaşabileceği Açık Kürsü uygulamasını başlattıklarını sözlerine ekledi. Yeni yıldan itibaren; öğrencilerin kampüste özgürce sokak müziği yapabileceğini söyleyen Rektör Çakar, öğrencilerin ve mensupların Düzce Üniversitesi’ne aidiyetini artırmak ve kurumsal kimliği pekiştirmek için “Logo Günü” düzenleyeceklerini dillendirdi. Ayrıca öğrencilere yönelik farklı yabancı dillerde temel düzeyde ve kendilerini ifade edebilecek kadar yabancı dil eğitiminin verileceği “Bir Dil Bir İnsan” etkinliğini gerçekleştireceklerini belirten Çakar, Bahar döneminden itibaren ise “Ders Dışı Etkinlik” dersini hayata geçirerek öğrencilerin katıldıkları etkinlikten ders kredisi alabileceği bilgisini paylaştı.
 
   Düzce Üniversitesi’nin kurumsal radyosu Radyo Düet’in 94.5 frekansından yayın yaptığını söyleyen Prof. Dr. Çakar, radyonun yeni programcılar aradığını dile getirerek stüdyosu da olan Radyo Düet’te öğrencilerin canlı müzik kaydı yapabileceğini de sözlerine ekledi.
 
   “Kantinde Buluşalım” etkinliği ile Düzce Üniversitesi Rektörüne birçok konuda soru, görüş ve önerilerini ileten Düzce Üniversitesi öğrencileri, kendilerine gösterdiği yakın ilginden dolayı Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a ve Üniversite Yönetimine teşekkür etti.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
DEDİLER DE DEDİLER!
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİ YIL
 
  Ulviye Dikmen
YENİ YILDA YENİ UMUTLAR
 
  Telat Çelik
YENİ YIL VE EKONOMİK BUHRAN
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
KALP AÇTIRAN
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
YÜKSEK HIZLI TREN
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Parklarda temizlik sürüyor! " Haberine...
 sevgi
 Temizlik işleri sadece Düzce merkezde yapılıyor da neden Kalıcı konutlara hiç uğramıyorlar acaba? her taraf pislik içinde. Sadece seçim zamanı hatırlanmaktan bıktık artık.
  " Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’ " Haberine...
 sevgi
 Bizim sorunumuz ismi değil ki Kalıcı konutlardan memnunuz, asıl sorun ulaşım, temizlik,parklar, vs.çözülmesi gerekenlere boşverilirken isim değiştirmekle halkı memnun edemezsiniz.
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 irfan AKDOĞAN
 Terörü övmek, Allaha peygambere küfretmek, vatana ihanet fikir özgürlüğü ama dinen haram olanı söylemek suç oluyor öylemi. O zaman faiz haramdır, zina haramdır, kumar haramdır diyen başta din adamları olmak bütün müslümanlar suçludur. Olimpiyatlarda oynayacaklar diye bu kızlara tapalım mı ne dersiniz?
  " AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR? " Haberine...
 şükrü toros
 iyi iyi akp ye böyleleri yakışır
  " ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ! " Haberine...
 şükrü toros
 hayret ilk defa olarak MHP nin doğru bir adım attığını görüyorum.
  " ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ! " Haberine...
 Vicdanın Sesi
 Güzel şeyler de oluyor memlekette.. yoksa yol olur gider.. İşine bakmıyor; kadınların orası burası! Madem o kadar dindarsın Belediyede yenen yetim haklarının peşine düşsene! tabi yürek ister! Kadın bedeni üzerine gelince külhanbeyi kesiliyor!
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 ferhat
 Açılıp saçılanı görmedik biz başkan.. sen o gözle baktıysan kendini sorgula. Geçenlerde boks maçına gittin, aralarda ringde dans eden kardeşlerimiz vardı. Neden katıldın oraya? Bu sporda açılıp saçılma varda.. boks maçındaki pon pon kızlar kapalımıydı?
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 Saliha C.
 Hayir belki müslüman değiller? Kime ne kıyafetinden? Kadını kapattık mı herşey tamam mı? Müslüman erkek de mahrem bölgelerini belli etmeyecek şalvar giymeli sen neden pantolonla geziniyorsun?? Kaynaşlı da 8 yaşında ufacık kıza tecavüz eden şerefsize tepki gösterme, zabıta eli ile köpekleri zehirlet AMA müslümanım diye gezin!! Yersek!!
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 şükrü toros
 pes doğrusu, senin milliyetçiliğini sevsinler
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 Bayram
 Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi! Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi!
  Hasan Mezarcı: ‘Tesettürü kaldırıyorum!’
  ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ!
  Şahin’den tepki çeken paylaşım!
  Tuğrul Abanoz Başkan seçildi!
  AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR?
  Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’
  ‘Bu zihniyeti kınıyoruz’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Perinçek: ‘Üretici baş tacı’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Belediyeden açıklama: İşçilerden istenen savunmanın yaptırımı yok!
  'Batı Karadeniz'in Efes'inde kazılar yeniden başladı!
  CHP’de Koyuncu adaylığını açıkladı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Öğretim üyeleri liselilerle buluştu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hemşirelik eğitim programı başlıyor!
  Gençler Spor Sokağa renk katıyor
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  14.01.2020 - Şahin’den tepki çeken paylaşım!
  14.01.2020 - Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’
  15.01.2020 - ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ!
  14.01.2020 - DEDİLER DE DEDİLER!
  15.01.2020 - AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR?
  16.01.2020 - Parklarda temizlik sürüyor!